Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van ebben az évben...

Miért van ebben az évben ennyi terhes anyuka?

Figyelt kérdés

Én is kisbabát várok, a nővérem is. A kolléganőm is, a szomszéd is, sőt még a boltos lánya is.

De amikor utaztam a buszon, vagy 3 várandós anyukát láttam.

Mi van most? Ez a tavaszi zsongás utáni felelősség vállalás? Döbbenet. :)

Aki szintén terhes ebben az évben kommenteljen.:)



2015. jún. 21. 18:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%
Én minden évben látok annyit, amennyit te írtál, és minden évben van tavaszi zsongás.. Szóval nem igazán értem a kérdést, de tudom... ismerem a terhes anyukákat, ilyenkor mindenkinek velük együtt kell örvendezni!!
2015. jún. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
azért van, mert most te is terhes vagy és észreveszed, ha nem lennél terhes fel se tünne
2015. jún. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%

Igen sose volt kevesebb de őszintén.. Mikor tervben se volt a baba érdekelt minket? Hát engem nem ennyire. :)

Hasonló a kisbabákkal, még ha meg is néztem őket régebben, most azért máshogy. Jobban észreveszem.

2015. jún. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Á én nem akarok senkivel örvendezni. Én imádom a terhességeim összes napját.

4. hónapnál járok, és semmi bajom. De attól hányni tudnék amikor az orrom elött gügyögnek meg "jajjdecukiakisruhája" bleh.

2015. jún. 21. 18:46
 5/22 anonim ***** válasza:
86%
És még ha tudnád, hogy itt Angliában, ahol élek, mennyi van, kiakadnál:D Minden második nő az utcán, aki még nemzőképes, az terhes. Én idén már éppen nem vagyok terhes, már megszültem:D
2015. jún. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Az lehet hogy azért van mert most én is kisbabát várok.

Jobban észreveszem. Eddig is láttam néhányat, de eddig ez a téma nem is érdekelt annyira.

Mindig sportos csaj voltam és sosem gondoltam arra hogy nekem gyerekem lesz majd...jó persze tudtam hogy lesz de mégis..

Most pedig a szerelmünk gyümölcsét hordom a szívem alatt.

És azért így mégis könnyebb ha többen hasonló cipőben járunk.:)

2015. jún. 21. 18:51
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Majd ha a tiedet dícsérik, dagad majd a melled a büszkeségtől, meglásd.
2015. jún. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
I hope so ;DDD
2015. jún. 21. 19:09
 9/22 anonim válasza:
Szerintem is csak azért tűnik fel jobban, mert mi is terhesek vagyunk :)
2015. jún. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Gratula mindenkinek aki idén várandós.

Sok egészséget nekik és a babucinak. Azért feltétlenül írjátok meg hogy hanyadik hétben vagytok, fiú lesz vagy csajszi? Meg csak úgy meséljetek! Unatkozo itthon :D

2015. jún. 21. 19:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!