Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasszurkálás és szex az 1....

Hasszurkálás és szex az 1. trimeszter idején?

Figyelt kérdés

Élnél házaséltet a pároddal, ha szurkálna, húzódna a hasad az első trimeszterben?


Más gond nincs, az ultrahangon mindent rendben találtak (még az elején vagyok, a 6. hétben). Az orvos nem mondta külön, hogy nem lehet együtt lenni, igaz, nem is kérdeztem rá. Ma reggel úgy éreztem, hogy jó lenne, és rá pár órával kezdődött ez a hasszurkálás. Eddig csak enyhe, teljes alsóhasat érintő húzódást éreztem, és az másmilyen volt. Ez a szurkálás inkább olyasmi, mint erősebb tünetű ovulációs szurkálás. Rövid ideig tart, de elég sűrűn tapasztalom ma.


Ti így be mernétek vállalni egy újabb együttlétet, vagy inkább várnátok még a 12. hétig?



2015. jún. 24. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi biztos ami biztos kivártuk az első 12 hetet ezzel.
2015. jún. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt azért érzed, mert nő a méhed, nekem a negyedik héten már elkezdődtek, iszonyatosan megijedtem tőle, de a magnézium ezt a problémát orvosolja szerencsére! :) Ilyen korai terhességnél bőven elég a magne b6, de a szexel tényleg várjátok meg inkább a 12. hetet!
2015. jún. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, erre jutottam én is.
2015. jún. 24. 19:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális dolog ez az érzés,nekem is is volt. Külön kérdésemre az orvos azt mondta,hogy csak indokolt esetben kell felfüggeszteni a házas életet a terhesség bizonyos,vagy akár az egész ideje alatt,de ha nincsen semmi gond,akkor nyugodtan lehet. Én is féltem nehogy elvetéljek vagy bármi legyen,de nem hagytam,hogy úrrá legyen rajtam. Persze csak óvatosan voltunk együtt és óvszert használtunk,hiába egyikünknek sem volt semmilyen panasza. Az egész terhesség alatt azzal védekeztünk. Kicsi pecsételés lehetséges utána,nekem nem volt ugyan, de az orvos mondta,hogy mivel ilyenkor (inkább a közepe,vége fele) elég vérbő a hüvely fala,megpattanhat egy ér, ez okozza a kisebb vérzést. Vizsgálat után is tapasztalhatják sokan. De ha ilyen előfordulna,jobb szólni a dokinak,nehogy esetleg más legyen.
2015. jún. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem is sokszor fáj a hasam itt ott.

de én azt hallottam hogy ha bármilyen fájdalom van akkor mellőzd a szexet, ha nincs akkor lehet, de ha van abba kell hagyni, vagy el se kezdeni.

2015. jún. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy leírtátok ezeket.


4-es, én is nyugodt akarok lenni, viszont a válaszod még inkább megerősített abban, hogy most legalább a 12. hétig várjak, mert ha előfordulna pecsételés, akár érelpattanás, akár más miatt, hát azt tuti nem viselném túl jól, én az a tipikus "nyugodt" típus vagyok:D


5-ös, olvastam én is ilyet, hogyha görcsölés, fájdalom van, akkor abba kell hagyni, ehhez mondjuk tartottuk is magunkat, de mára már nincs hasszurkálás, úgyhogy gyanítom, hogy a tegnap reggeli légyottnak köze lehetett az egésznapos hasszurkáláshoz...

2015. jún. 25. 15:14
 7/7 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, hát ne is mondd :D Nekem kétszer volt pecsételés,mindkétszer rohantunk be mint a bolondok. Egyszer még a 17-18. héten egyszer meg már a 38. hét elején akkor szülőszobára küldtek,de semmi nem volt. Nem tudták megmondani mitől volt,pedig mindkét alkalom pont úgy volt,hogy előtte pár napig nem voltunk együtt a párommal.
2015. júl. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!