Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok mar 4....

5 hetes terhes vagyok mar 4. napja elenk piros verzesem van de a tesztjeim eros pozik. Lehet ez mehen kivuli vagy veteles?

Figyelt kérdés

Mar ketszer voltam dokinal tegnap neztek meg megint akkor voltam 5 hetes es 2 napos. Vasarnap ota verzek a tesztjeim minden reggel eros pozitivak. Tegnap nem latott semmit az orvos azt mondta valoszinu vetelek, de nem erti az eros pozi tesztet. Azt mondta ha penteken is eros pozi akkor hivnom kell. Nem tudom mi van most volt mar valakinek hasonlo? Eddig nem fajt semmim ma fajdogalt a derekam es szuro erzes van a jobb oldalni petefeszkem kornyken hasonlo mikor cisztam volt. Elvileg megnezte a mehen kivulit is de nem latott semmit..

Arra is gondoltam, hogy megjott a mensim mert olvastam volt akinek eros verzese volt es minden rendben volt a babaval. Ha vetelek ami valoszinubb akkor mar csokkenie kellenne a hcg szintnek nem vasarnap ota? Lassan kikeszulok:(



2015. jún. 24. 14:46
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Koszonom, hogy leirtad kedves utolso! Neked hanyadik hetben volt? Nekem most minden ugyanugy van ahogy leirtad akkor ez veteles! Akkor az eros pozi teszt normalis..
2015. jún. 24. 16:38
 12/17 anonim ***** válasza:

Már szinte a kimaradt mensim napja óta volt enyhe vérzés, de még akkor adott rá az orvos hormon pótlást,de nem folyamatosan használt, aztán ha jól emlékszem, akkor olyan 6hetes lehettem, amikor volt az az alvadtvér darab, és kb.a 8.hétben lettem volna, amikorra negatív lett a tesztem.

Azért remélem, hogy neked baba lesz. De ha esetleg vetélés, akkor jobb,ha spontán lezajlik,és nem kell műtét, így vérzés után tudtok is tovább próbálkozni.és sok szerencsét kívánok nektek.

2015. jún. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!
2015. jún. 24. 17:31
 14/17 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat de azt hiszem vegre vege a bizonytalansagnak. Ma mar suru sotet verzesem van es nagyon faj a hasam ugyhogy a veteles biztos. Megegyszer koszonom, hogy irtatok.:)
2015. jún. 25. 05:56
 15/17 anonim ***** válasza:
Sajnálom :( De legalább valamilyen szinten megnyugodhatsz :) Új hónap új esély :) Fel ne add ;)
2015. jún. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Koszonom:)
2015. jún. 25. 07:19
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el a többi választ, e szerintem menj dokihoz. Látom, hogy írod, hogy erősödik. Valószínű elvetélsz, viszont a teszt még akár hetekig lehet pozitív , mert a hcg lassan ürül ki. És lehet, hogy meg kell műteni, ha nem ürülsz ki teljesen. Ezt mindenképp nézesd meg, mert ha így lenne, akkor gond lesz a további babavállalásnál. Tudom miről beszélek, első babánk nekünk is elment :(
2015. jún. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!