Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mensi szerint ma vagyok 7+1...

Mensi szerint ma vagyok 7+1 napos, ma voltam sztk-ban dokinál, és nem talált szívhangot, van még remény? Többi lent!

Figyelt kérdés
Nekem hosszabbak a ciklusaim, olyan 31-33 naposak, de volt már 36 napos is. Vasárnap volt egy csöpp vérzéseim, amivel bent voltam kórházban, de minden okés volt, ma mentem kontrollra, és a doki szabálytalan petezsákot mondott, és nem találta a szívhangot sem. Nem vérzek, nem görcsölök, semmi bajom. Kontrollra küldött vissza a kórházba, és kérdőjellel feltüntette, hogy Missed Ab, de azt mondta még egy dokinak látnia kell ahhoz, hogy ez tényleg így van e. szerintetek van még remény? :((((
2015. ápr. 30. 20:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Korábban amikor azt irtad minden ok volt akkor volt szivhang? Szabálytalan petezsák nem egy jó dolog. Nem mondta mekkora az embrió?

Ha pici és sose hallottatok meg a szivhangot akkor van remeny hogy csak később fogant. Bár hogy őszinte legyek a szabálytalan petezsák elég rosszul hangzik. :(

2015. ápr. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Még nem volt szívhang, mert a kórházban csak egy szar uh gép volt, ami nem mutatta. Előtte meg még kicsi volt.
2015. ápr. 30. 20:06
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem mondta mekkora az embrió, de láttam a monitoron hogy ott volt. Láttam mikor be akarta mérni újra, meg újra, de nem ment. Szóval valami volt ott. Mondjuk neki nem mondtam, hogy hosszúak a ciklusaim, nem volt az eszemben, és nem is kérdezte, csak azt mondta, hogy 7 hetesen már kellene legyen szívhang.
2015. ápr. 30. 20:08
 4/21 anonim ***** válasza:
7 hetesen valóban kell lennie szivhangnak ha kozepidoben fogant. De ha csak egy héttel később volt peteeres (neked valószínű mert hosszú a ciklusod) akkor már nem törvényszerű. Egy hetet várni kellene a következő uh-ig.
2015. ápr. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
A szabálytalan petezsák inkább a probléma :(
2015. ápr. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

:(

Kérdés, hogy érdemes e várnom, mert május 12-én van időpontom dokihoz, vagy menjek be a kórházba ahogy a doki mondta? Persze ha valami drasztikus nem történik addig, és muszáj gyorsan menni.

2015. ápr. 30. 20:47
 7/21 anonim ***** válasza:
6-8. hét között van szívhang. Mivel később fogant könnyen lehet,hogy lesz később. Szerintem bemehetsz nyugodtan hamarabb is. Te is jobban megnyugszol,ha nincsen semmi.
2015. ápr. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok,egyébként konkrétan mit írt a petezsákról? Mert ha szabálytalan petezsákban,szabályos szikhólyag látható,az önmagában nem jelent problémát.
2015. ápr. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Szikhólyagról szó sem volt, de egy hete se amikor még csak petezsák volt, és nem volt gond.

" Az uterusban egy szabálytalan petezsák látható.

petezsák: 20,4mm

Szívműködés: nem kimutatható"

Ennyi van csak benne, meg alul ez:

"Missed ab? Kontrol a JFKh."

2015. ápr. 30. 21:02
 10/21 anonim ***** válasza:

Mindenki olyan konnyen ravagja, hogy talan kesobb fogant, de senki nem kerdez ra a petezsak meretere.


A 20 mm-es petezsak valoban 7 hetes terhessegre utal.

Egy 20 mm-es petezsakban mar kell latszania az embrionak szivhanggal.

Egy 4-5 hetes terhessegnel meg elofordul, hogy kikupalodik egy szabalytalan petezsak, de egy 7 hetesnel mar aligha.


Ne haragudj, hogy ezeket irom, de nem akarlak amitani.

Szerintem eselytelen.

2015. máj. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!