Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap volt missed ab. -om,...

Ketteske kérdése:

Tegnap volt missed ab. -om, müvi befejezéssel. Kinek milyen hamar sikerült utána teherbe esnie?

Figyelt kérdés
Kicsit ki vagyok bukva, pozitív példákat szeretnék hallani...köszönöm
2010. márc. 2. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Sajnálom ami veled történt de ne aggódj minden rendbe lesz.Nekem is volt és megvártuk azt a kötelező 3 hónapot és rögtön a negyedik hónapba sikerült újra.Viszont sajnos a 8 dik héten megint elhalt a baba úgyhogy most kivizsgálásokra kell járnom.Na de ne aggódj ez nem mindenkivel történik nekem sajnos pechem volt.most már lassan eltelt 6 hónap a második missed ab om után és lassan meglesznek az eredményeim és remélem minél hamarabb újra indulhat a baba projekt.S ok sikert neked és kitartás!!!De várd meg feltétlen a 3 hónapot hogy a méhed kellő képen meggyógyuljon és persze a lelkedet is rendbe kell hozni!!!!
2010. márc. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt sajnos tavaly decemberben. Pont karácsonykor, ez rátett még egy lapáttal. Kivártam a kötelező 3 hónapot. Aztán nekiálltunk megint. 3. hónapra jött össze. Igaz én vettem gyógyteákat az segített mert nem akart rendeződni a ciklusom. De ez a baba megmaradt. Most vagyok 37+4 hetes terhes, de minden órás, mert a baba nagy, ki vagyok nyilva, és a nyákdugó is távozik már 2 napja. Szóval már csak napok választanak el attól, hogy a karomban tartsam.

Kitartást kívánok neked. Most igy utólag azt mondom, hogy oka volt annak, hogy az a baba nem maradt meg. Lehet beteg lett volna, akkor meg jobb neki is és nekem is, hogy még idejében rájött a szervezetem. Akkor nehéz volt nagyon. Ha valamiben kell segítség csak szólj nyugodtan!

2010. márc. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnálom ami veled történt!

Nekem 2008 novemberében volt egy spontán vetélésem műszeres befejezéssel. Én elég pozitívan fogtam fel, igaz sokat vártunk rá, de én mindig azt mondtam, jobb egy vetélés az elején, mint egy beteg baba világra hozása, az nem csak nekünk lett volna szenvedés, hanem a babának is!

Mi is megvártuk utána a 3hónapot aztán neki álltunk megint a baba projektnek, de nem akart jönni, már úgy voltunk vele, h kivizsgáltatjuk magunkat, miért nem akar jönni, de aztán úgy döntöttünk, h várunk még vele, adunk magunknak időt, szórakozunk, el leszünk és nem erőlködünk... És láss csodát miután feladtuk 2. hónapban nem jött meg! Mindezt a missed ab után 8 hónappal...

Sok sikert, de várjátok meg a 3 hónapot!!! Utána pedig mielőbbi babásodást:)))

30 hetes km

2010. márc. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, sajnálom ami történt. Nekem is volt egy missed ab-om. 3 hónapot kellett várni, de védekezés ellenére "összejött" az első mensi után. Eddig minden rendben van, 17. hetes vagyok. Remélem már nem lehet baj.
2010. márc. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon nagyon sajnálom a veled történteket. Nekem egy hete szerdán volt a műtétem, én is azóta várok. viszont én az első mensit követően rohanok az orvoshoz kivizsgálásra és ha minden rendben akkor Mi bele is vágunk, mert ha össze akar jönni a kis lurkó akkor össze is jön. tudom, hogy sokan írják a 3-6 hónap várakozási időt, de szerintem ez nem így van. Ha az orvosod mindent rendben talál nálad az első mensi után akkor szerintem lehet próbálkozni. Anyukám ápolónő, és ő is azt mondta, hogy 6 hét ami megszokott és utána szerinte próbálkozzunk. Amúgy nekem a doki is azt mondta, hogy 3 hónap, de lehet előtte is próbálkozni, csak ritka ha összejön, de ha összejön akkor sincs semmi baj:)

Szóval hajrá, szerintem ne várj. Én még reménykedem, hogy lesz karácsonyi kisbabám.

2010. márc. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem tavaly áprilisban volt missed ab.-om, 4 hónapot vártunk, utána a legelső próbálkozásra összejött és most már 34 hetes kismami vagyok, minden a legnagyobb rendben! Nehéz azt a pár hónapot kivárni, tudom, de próbálj regenerálódni, erősítsd a szervezeted! Én ittam a cickafark és a palástfűteát is! Fel a fejjel, nektek is hamarosan összejön a kisbaba!
2010. márc. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De aranyosak vagytok, mindenkinek köszönöm a választ. Iszom cickafar teát, szedek méhpempőt, és kivárom a 3 (2?) hónapot.
2010. márc. 4. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!