Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki korai vagy...

Van itt olyan aki korai vagy késői ovulációból lett terhes esetleg mensi alatt?

Figyelt kérdés
Hanyadik napon volt az ovu és hány napos ciklusnál?

2015. jún. 30. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem valószínű, hogy a 17. napon volt ovulációm és 28 naposak a ciklusaim. 32. napon teszteltem először és pozitív lett.
2015. jún. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
26 napos ciklus mellet a 7-8 napon. Nem várt előtt 5 nappal + teszteltem.
2015. jún. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30 napos ciklusaim voltak, a 6. napon lehetett peteérésem, egyből mensi után. Nem várt előtt másfél héttel már minden bajom volt, sok tünetet produkáltam. Végül babám 3 héttel előbb is érkezett a kiírt dátumnál, elég fejletten (3,5 kg, 56 cm). Minden ultrahangon legalább két héttel nagyobbnak is mérték.
2015. jún. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
20. napon volt ovu, a ciklus hossza passz, mert elég vàltozó szokott lenni. Àtlag 33 egyébként, de volt màr 28 meg 39 nap is.
2015. jún. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
28 napos ciklussal a 10. ciklusnapon volt pém. Nemvárt előtt egy héttel már volt egy pozi tesztem.
2015. jún. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!