Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes kismamák hogy vagytok...

35 hetes kismamák hogy vagytok, mennyit híztatok?

Figyelt kérdés
Nekem már se hogy nem jó nem kényelmes, minden bajom van. Fáj a hátam, feszül a pocim is, es a babokám nem akar befordulni harántban van. eddig 11 kg híztam. Nem tudok aludni, fáj mindenem.

2015. jún. 30. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Bàr èn 37+2 hetes vagyok. :) Nekem sem jò semmi, sokat fàj a hasam, vizesedek ès rettentő hiszti/ sìròs vagyok. Èn tùlsùllyal kezdtem 161/86-tal. A 12. Hètig 6 kg fogytam. Most 88 kg körül vagyok. Hol fogsz szülni? Szandi
2015. jún. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35 hetes vagyok én is, 9kg-t szedtem fel eddig. A hátam nekem is nagyon fáj, és elég sűrűn keményedek. Aludni már csak oldalt tudok, félig a szopipárnával, félig apával támasztom ki magam :)
2015. jún. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34 hetes vagyok, eddig 13 kg-t híztam, de semmi nem látszik, mindenki azt kérdezi hogy ugye nem is híztam... Szerencsére nincs semmi gondom, jól bírom, néha el is felejtem hogy terhes vagyok:) Kitartást neked, már nincs sok hátra.
2015. jún. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! én 37hetes vagyok:)

már énis nagyon rosszul viselem, kínomba már sírok néha..

nehéz a mozgás eddig 9kg-t híztam:(

folyamatosan ehetnékem van:)

kisfiam lesz:)

neked?

2015. jún. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 33 hetes vagyok, eddig 9 kg-t híztam, de szerencsére nem látszik rajtam semmi, csak a hasam nőtt meg:) alapvetően jól bírom, nem fáj semmim, de a meleg időben alig kapok levegőt...az alvás kezd problémás lenni, szinte csak háton kényelmes, de úgy egy idő után nagyon nyom a babó.
2015. jún. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!