Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes ugy hogy a...

Lehetek terhes ugy hogy a terhessegi teszt negatív lett?

Figyelt kérdés
Babat szeretnenk a parommal es nem vedekezunk.24 napos ciklusaim szoktak lenni. Stressztol inkabb elobb szokott megjonni de kesett 3 napot.Elmaradt menzi napjan negativot teszteltem.Viszont gorcsoltem kicsit olyan mindjart meg jon erzesem volt. De az is csak idoszakonkent. Gyomor egesem volt hanyingerem. A cicim is be van durranva es erzekeny. Szag erzekenyseg. Nagyon fajt a fejem is. A hom is 37,1 volt. Viszont munka kozben nehezet emeltem es megint gorcsolgetni kezdtem es megjott de nem ugy ahogy szokott. Kicsit vereztem csak es az is 6 nap helyett 3 napig tartott. Ma megint teszteltem egy negativot. Ilyenkor mi lehet? Volt mar igy valaki?
2015. jún. 30. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes! Meg is jött ,teszt is negatív...
2015. jún. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Persze,más is volt már így,aki rögeszmésen akar gyereket,és a mensi megjövetel,két negatív teszt ellenére is kapaszkodik valamibe.De ilyenkor csak annyi van,hogy nem vagy terhes
2015. jún. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem kell ugy beallitani mintha kapaszkodnak valamibe... Nagyobb turelmem van mint gondolnad. Tobb mint fel eve probalkozunk. Es valami akkor sincs rendben. Megha nincs is baba furcsan viselkedik a testem.
2015. jún. 30. 12:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy most kimaradt a pé. Azèrt a kevesebb vèrzés.
2015. jún. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!