Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már nektek szívritmuszava...

Volt már nektek szívritmuszavarotok terhesség alatt? Vannak napok, amikor nagyon sok extrám van, aludni nem tudok tőle. Doki azt mondja, hogy a terhesség miatt van, minden leletem negatív. Ti hogyan élitek túl, akinek van?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is szívritmus zavarom van, de soha nem volt semmilyen panaszom, csak a belgyógyászati vizsgálatnál derült ki, egyből be akartak fektetni a kórházba és megműteni, már haza se akartak engedni, mert hogy akkor meg fogok halni és milyen felelőtlen vagyok... de én eljöttem. Aztán kivizsgált egy másik belgyógyász, és nincs semmi bajom az égvilágon, csak annyi hogy máshogy működik a szivem, mint a normális embereknek, de ez nem jelent nekem hátrányt a szülésre nézve.
2011. júl. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is találtak valamit,tünetekből következtetve.(fáradtság,szívdobogás,nehéz légzés...)Kardiológus szerint enyhén hallható,de inkább funkcionális,tehát a terhesség okozza.Ne aludj és feküdj háton,pihenj többet akár házimunka közben is. Polcold fel a lábad,úgy jobb a vérkeringés is.Sajna túl kell élni,szülés után elmúlik.

Boldog Babavárást!

31 hkm

2011. júl. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Igen. Ez az 5. terhességem, és mindegyik során legalább 3-4-szer volt olyan, hogy percekig 200 fölött volt a pulzusom. Ilyenkor persze el is sötétedett minden... Borzasztó érzés, ijesztő is, de teljesen ártalmatlan (nekem mitralis prolapszus miatt van).
2011. júl. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tegnap este végre nyugodtan aludtam, nem gyötört.. Sajnos nekem extraütéseim vannak gyakran, valamikor percenként, és ez bmira kellemetlen. Terhesség előtt is volt, de közel sem ennyi, hanem csak elvétve..

Ilyenkor gyógyszert sem írnak rá ugye a baba miatt..

Azért a 200-as pulzus sem kutyafüle..

2011. júl. 25. 12:40
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az extrákon csak a sok pihenés segít, és a kálcium-magnézium. Remélem jobban leszel.
2011. júl. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan keress fel kardiológust azért lehet bizonyos gyógyszereket szedni terhesség alatt is (persze orvos mondja meg milyet, előny-kockázat mérlegelésével) nekem sokszor volt magas a pulzusom, betalock zok-ot kaptam rá. Magas vérnyomásra is adnak..egyszóval mérlegelni kell - ha bármi probléma van.
2011. júl. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, de csak a terhességem elején. Időnként nekem is nagyon felment a pulzusom, kellemetlen érzés. Aztán elmúlt. Most 19 hetesen már nem fordul elő. Mondjuk szedem a Magne B6-ot, biztos az is segít.
2011. júl. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló vagyok. Még valami eszembe jutott: az előző szülésem után is előfordult jópárszor egy ideig!
2011. júl. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!