Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek nem lehet házaséletet...

Akinek nem lehet házaséletet élni meddig volt tilos és miért nem lehetett?

Figyelt kérdés
Ilyenkor az aktust tiltják de az orgazmust is amit mondjuk csiklón keresztül érnénk el?
2015. júl. 1. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Az októl függ.

Ha fenyegető vetélés miatt tiltják, akkor az orgazmus is árt, mert méhösszehúzódásokat okoz.

Ha "csak" folyamatos fertőzés miatt, akkor fokozott higiénia mellett kézzel mehet a "játék".

2015. júl. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi alacsony progeszteron szint miatt lehet majd ilyen?
2015. júl. 1. 10:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem az első harmadban volt tilos, barnáztam és progi pótlást kaptam. És igen az orgazmus is tilos.
2015. júl. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. júl. 1. 11:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is progi miatt volt a tiltas. Amiota meg fel van oldva, surun fajdogal a hasam, kemenyedek is neha, nem merunk kockaztatni. En meg bevallalosabb vagyok, de ferjem szinte hallani sem akar rola, azt mondja soha nem bocsajtana meg, ha ez miatt tortenne valami, pedig en nagyon kivanom :(
2015. júl. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ha elfogadsz egy jó tanácsot, ne még orgazmus se! az orvos mondta nem szabad de mi még is okoztunk egymásnak örömöket!

Én 3 hónapja vesztettem el a kisbabám ha vissza csinálhatnám, ha tehetném! :(

Pontosan nem tudom mi volt a baj, mert az orvos se tudta megmondani,, de most újra próbálkozunk, és biztos nem fogom még egyszer. nekem a sárgatest hormon volt kevés azt pótoltam.

2015. júl. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!