Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális? Mitől lehet?

Ez normális? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Enyhe hasi (nem kifejezetten alhasi, inkább úgy a pocim közepe tájékán) szúrkálásokat és mensi szerű fájdalmat (de nem görcsöt) érzek, ami már enyhe derékfájdalommal is párosult. Hiába pihenek egész nap... Volt valaki hasonló helyzetben? Mitől lehet ez? Sajnos ma nem rendel, így csak holnap tudok elmenni a dokimhoz.

2015. júl. 1. 19:31
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi, az lemaradt, hogy 28 hetes kismama vagyok.
2015. júl. 1. 19:32
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt, de nem mentem vele dokihoz. Vannak napok, mikor jobban megviselt vagyok, jobban húzódik a has. Nem tudsz mást csinálni, csak pihenni.Növekvő méhtől lehet amúgy. 31 hkm
2015. júl. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én apró gorcsoket érzek, 27 hetes vagyok. Kedden amúgy is voltam a dokimnál, rákérdeztem erre is, azt mondta normális csak a magnéziumot kérdezte.
2015. júl. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!