Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek az hogyan lehetség...

Szerintetek az hogyan lehetséges, hogy a babám egyszer a jobb oldalamon nyomja ki magát, aztán a bal oldalon? Létezik, hogy át tudna vándorolni még egyik oldalról a másikra? Nagy már,38 hetes.

Figyelt kérdés
Farfekvéses a drágám, a 36 hetes UH-n azt mondták, nem is valószínű, hogy be tud fordulni még, annyira nincs helye (én nagyon kicsi vagyok és vékony). Akkor az hogy lehet, hogy egyszer az egyik oldalom nyomja ki magát nagyon, aztán a másikon? Létezik, hogy a másik oldalára fordul ilyenkor?
2015. júl. 1. 21:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Én 36 hetes vagyok,nekem már befordult a 32 hetes ultrahangnál.nekem ugyan úgy kinyomja magát,hol az egyik hol a másik oldalt. Szerintem forgolódhat ilyenkor,ugyan olyan testalkat vagyok mint te,alacsony és vékony.
2015. júl. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!