Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet valamit tenni az ellen,...

Lehet valamit tenni az ellen, hogy az arcomon folyamatosan pattannak meg a kisebb erek? Még csak 22 hetes terhes vagyok, de már 8 helyen van pattanás méretű piros folt tőle. Eléggé zavar a dolog.

Figyelt kérdés
2008. ápr. 16. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Kedves Sorstárs,

Nekem a jobb kezemen van vagy 8-10 db a balon meg 3, az arcomon kb 4-6 és mind a 2 térdemen is.Próbáld meg elhúzni a bőrt, vagy üveggel elnyomni, és hogyha kifehéredik akkor nem érelpattanás, hanem értágulat.Én is azt hittem, hogy érelpattanás, de értágulatokkal van teli az egész testem.Nekem azt javasolták, hogy menjek el egy haematológushoz és nézessem meg.Megtörtént, nos levettek tőlem 7 ampulla vért, és most várom az eredményt, hogy nem-e valami máj probléma mert elvileg arra utalhat.Javaslom neke, hogy minden terhességi vizygálati papírodat vidd magaddal, mert akkor nem kell ennyi vért levenni.Én otthon hagytam őket.

23 hetes kismami

2008. ápr. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm a válaszod! Megnéztem, a kissebbek elfehérednek, viszont van egy-kettő nagyobb, azok nem. Lehet, hogy én is megnézetem hematológussal. Bár fogalmam sincs hol találok Nógrád megyében ilyen dokit :(

Kíváncsi lennék majd az eredményedre, ha nem gond, meg hogy mit javasoltak!

Addig is minden jót, boldog babavárást! :)

2008. ápr. 16. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!