Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki járt úgy, hogy repült a...

Ki járt úgy, hogy repült a munkahelyéről (próbaidő), amikor bejelentette, hogy terhes?

Figyelt kérdés
2015. júl. 2. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Igaz èn magamtól jöttem el, bejelentettem,hogy terhes vagyok,boltba dolgoztam és nem akartam emelgetni stb.féltem,hogy baj lesz így próbaidő alatt elmondtam, dolgozhattam volna még de csak míg próbaidőn vagyok mert mielött lejárt volna kirúgnak. És ezt így meg is mondtàk,így nem tartottam célszerűnek hogy maradjak. A babám fontosabb mindennél. 37 hkm.
2015. júl. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En igy jartam 3 eve. 1 het volt a probaidombol. En meg ugy gondoltam h jofej leszek es becsuletes es elmondtam a fonokomnek reggel 9-kor.. Aznap delben atadtak a felmondasomat.

nem csodalom hogy felnek a nok bejelenteni a munkahelyen.

2015. júl. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!