Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért mutatja a teszt, hogy...

Miért mutatja a teszt, hogy Meg mindig terhes vagyok? Es a történtek utan mikor lehet ujra babam? Mikor próbálhatjuk meg párommal ujra?

Figyelt kérdés

elveszitettem a majdnem 9hetes kis angyalkamat. Ma a negyedik napja. 😢 ha leírom a történetem talan megnyugszom! Bar nem tudom,ki hogyan dolgozza ezt fel,nekem iszonyú nehez,folyton bogok,főleg ha babát látok,ami itt Angliában nagyon gyakran előfordul.

Nos. Késett tobb mint egy hetet a mensim.julius 17.en teszteltem először. Pozitív. 18.an vettem egy digitális tesztet amin az állt 3+.(ez 5+Nak szamit a teszt szerint. Ha ketto 2+lett volna akkor lettem volna 3-4.hetben)

Okeee,hatalmas boldogság istenem ️koszonom,gondoltam. Juli 27ig gyakran csináltam tesztet,nyilván mind pozitív volt.28.-an épphogy elkezdett a hasam fájni,elmentem WC-re es egy ket csepp rozsaszines folyas. Rohantam a fonokhoz,azonnal engedjen haza.masnap orvos, igen am,de csak egy időpontot kaptam,juli9re(????).igen nem érdekli oket,meg nem vagy 12hetes

Haza mentem pihenés. 2nap múlva barna folyas enyhe,fel napra ra erős gorcsok.masnap vereztem épphogy,estére szinte folyt a ver belőlem. Istenem leírni is szörnyű 😔😢.irany az ügyelet. Meg vizsgált a doki,azt mondja minden oke érzi a babát. Pisi minta kimutatta MINDEN OKE!!!! Hogyan???? 😔 de azert közölte ha erősödik a verzes(ennél is jobban?!)azonnal menjek. Ra 2orara azt hittem meghalok,irány az ügyelet.itt mar masik orvos, es meg mindig NEM csináltak egy qrva ultrahangot!! Közölte valószínű sajnos elveteltem,de ne adjam fel bizzak,reggel menjek vissza es lesz uh. Masnap megnéztek,azt mondtak semmit nem látnak. Semmit! En annyira üresnek éreztem magam ott ahogy feküdtem 😔 sírtam ,es csalódott elkeseredett voltam,a ket hónapos babam eltűnt,azt mondta felszivodott! De elotte való nap azt mondtak minden oke,érzi ott van . Nem tudom elhinni, ugy faj.eltelt 4nap.a teszt meg pozit mutat,miért? Kérlek akiről hasonlót átélt,kérem válaszoljon a kérdéseimre. ️Koszonom


2015. júl. 3. 00:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, hogy ez történt veled :( Teszteltél újat és az is pozi? Az azért van szerintem, mert a hcg még nem ürült ki a szervezetedből.
2015. júl. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon sajnálom! :-(

Kérdésedre a válasz: azért + a teszted, mert a szervezetedben még kimutatható a hcg nevű hormon. Ez napról napra alacsonyabb lesz, majd eltűnik.


Velem a 10. héten történt hasonló idén márciusban. Nagyon fáj még most is lelkileg :,-(

Nekem nem szívódott fel a baba, hanem ott feküdt élettelenül a pici angyalkám. :-((( Láttam uh-n. Senkinek nem kívánom azt az érzést! Én is nagyon véreztem és görcsöltem. De sajnos nekem méhkaparást is csináltak. Potyognak a könnyeim most is.

2015. júl. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

10-14 napig még pozitív lehet a vizeletteszt a vetélés után.


Nagyon sajnálom, ami történt, de ne add fel a reményt, előfordul ilyen. Nekem is volt 6 hetesen spontán vetélésem, rá négy évre pedig megszületett a gyönyörű, egészséges kislányom.

2015. júl. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Szerintetek egy honap múlva ujra lehet próbálni,vagy tul korai?

Annyira vágyom egy babára,most meg jobban ,hogy ez történt.nem tudom elfogadni. Az első eset,es remelem soha többe nem elem at. 😔

️Koszonom,hogy irtatok. Masodik,nagyon sajnálom,remelem egyszer tulleszel rajta,en abban bízom,ha sikerul a kovetkezo kis szívem,könnyebb lesz.

2015. júl. 3. 00:46
 5/15 A kérdező kommentje:
Harmaska,neked gratulálok a kislanyodhoz. ️
2015. júl. 3. 00:48
 6/15 anonim ***** válasza:

Szerintem várjatok 2-3 hónapot legalább, aztán mindent bele:-)


Szorítok nektek!

2015. júl. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

:( Szegénykém. Részvétem... :( Pár nap múlva elhalványul a teszt is...

Nekem is volt ilyen, a 8. hétben látták hogy nem él a baba.. még két hétig hordoztam, mert két hét múlva kaptam időpontot a missed ab-ra. (??!)

A 10. héten bevonultam a kórházba, és már ahogy vizsgáltak, el is indult a vetélés.. aztán mély depi... (akkor már 35 éves voltam és nem volt gyermekem addig).

Két hónap múlva próbálkoztunk újra (ahogy a dokim is javasolta) és abban a hónapban nem, de a rákövetkező hétben terhes lettem a kislányommal. Most lesz iskolás.

Sajnálom, és remélem minden rendben lesz nálatok is a későbbiekben!

2015. júl. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia, sajnálom ami veled történt, én is átéltem.

Angliai vetélés sajnos nem ismeretlen számomra se.

4 terhességem volt, mind Angliában, 2 gyermekem van.

Egy iker és egy síma terhességet vesztettem el. Az első terhességem rendben volt. 2. terhességem 5. hetében éreztem, hogy nagyon nem jó valami, de akkor még csak a szívemben éreztem. 7 hetesen elkezdtem barnázni. 12 hetesen lett vége a terhességnek, úgy, hogy 7 hetes koromtól kezdve könyörögtem, hogy nézzenek meg...persze Angliában a barnázás természetes. 11+6 -ra kaptam végre időpontot uh-ra, miután 1-2 nappal az előtt megnézték a méhszájamat végre és zárva találták, de jól van, akkor kapok egy uh-ot. 1 órával az időpont előtt már benn voltam a kórházban, mert elkezdtem erősen vérezni. A kórházban vetéltem el. 5 hetes terhesség volt. Aztán már kedvesek voltak. Aznap este benntartottak, másnap kiengedtek, következő nap már dolgoztam...senki nem tudta, még az otthoniak se...gondolhatod milyen volt feldolgozni. 5 hónap várakozás után újra belevágtunk. 3 hetes és pár napos voltam, mikor csináltam egy tesztet, mert erősen terhesnek éreztem magam. Megéreztem, hogy ikrek. De ekkor már mondtam a páromnak, nem érdekel, hogy drága a magán uh, elmegyünk. 8+3-ra kértem időpontot, addigra biztos kell, hogy legyen szívhang. De tudtam, hogy nem lesz. Úgy volt, ahogy gondoltam. Az egyik baba 6, másik 7 hetesen halt el. 1 héttel későbbre, 9+3-ra kaptam időpontot kórházba. Dönthettem: Kaparnak, vagy gyógyszer. Gyógyszer mellett döntöttem. 4 kis bogyót kaptam, és felajánlották, hogy hazavihetem a bogyókat, hogy felhelyezzem őket a hüvelyembe, hogy gyorsabb legyen az egész. Hogy milyen volt saját magam végetvetni a terhességemnek, azt le se tudom írni. Kértem egy képet az uh-os felvételről, elbúcsúzni. A gyógyszer hatékony volt. 1 óra múlva álmosság tört rám, fél órát aludtam, mikor felkeltem pisilni, elkezdődött. Gyorsan lezavarta. Aznap estig lerendezte. 2 hét múlvára-11+6-ra kaptam ellenörző uh időpontot. Nem távozott az egyik baba, derült ki a felvételből. Most már be kellett feküdjek, de 3 nappal későbbre rendeltek be. Aznap este visszarohantunk a kórházba, mert úgy folyt belőlem a vér, mintha folyamatosan pisilnék. A nővérke kiabált az orvosokkal, hogy jöjjenek, mert nem akartak jönni. Rögtön lett is 5 orvosom, oxigént kellett adjanak, plusz 3 tűt döftek belém, hogy pótolják a vérem. Már a testem is sokkot kapott én meg már arra gondoltam, hogy fogják elmondani a férjemnek, és ő, hogy fogja elmondani a lányomnak...háromnegyed órás műtét után, mikor kinyitottam a szemem és megláttam a dokit, azonnal mosolyra húztam a számat....túléltem. Ez már este volt. Még bejöttek utána a férjem és a lányom, de aztán mentek is haza. Másnap bejött a fél osztály, hogy jól rájuk ijesztettem előző este. A nővérek nagyon kedvesek voltak, kaptak is egy hatalmas gyümölcskosarat.

Teljesen elkeseredtem. Mondtam a férjemnek: Tudod mit, várjunk egy mensit, vágjunk bele, tuti teherbe esek, mert eddig mindig úgy volt, ahogy belevágtunk, rögtön sikerült, ráadásul vetélés után 1-3 hónappal lehet a leghamarabb teherbe esni bizonyos statisztikák szerint. Megint vetéljünk el és 3. után kivizsgálnak, mert ha 5 hónap várakozási idő nem volt elég, akkor nem lesz elég semennyi. Így nem veszítünk túl sok időt és hamarabb információhoz jutunk.

Így is tettünk. Éreztem, hogy terhes vagyok. Természetesen csak elkeseredésemben mondtam, hogy vetéljünk el. Akartam a babát. Mondtam a lányomnak, hogy karácsonyra lesz kistesó-kiszámoltam és decemberre jött ki. Pedig akkor még csak pár nappal voltam az után, hogy együtt voltunk a párommal. De megjött. Nem értettem, hiszen eddig mindig ugyanígy megéreztem és be is jött mindig. Újrapróbálkoztunk a következő hónapban és akkor már nem jött meg. Kértünk időpontot uh-ra-bekaumztuk, hogy megint barnázok, mert előző kettőnél barnázás előzte meg a vetélést. Mire az uh-ra jutottunk, tényleg barnáztam. Majdnem 7 hetes koromra kaptam időpontot. Én úgy feküdtem fel a vizsgálóasztalra, hogy most közlik velem, hogy be kell feküdnöm. Ehelyett egy kis dobogó szívet láttunk. Láttam egyből, hogy nagyobb a koránál-vagyis fejlettebb. Mondták is, hogy az előző ciklusban fogant-a kis huncut. Ezek után minden rendben ment, egészen a végéig. 38 hetesen arra ébredtem, hogy szivárgok-első babámnál is pont ugyanígy volt. De most mikor kimentem csekkolni, véres volt. Bepánikoltam. Hívtam a mentőt. Miután kijöttek, még jó 20 percet ellézengtünk, csak utána indultunk be. Közben befelé menet szerencsére éreztem a babát. Kórházba beérve monitorra tettek-férjem otthon maradt lányunkkal, aki akkor még az igazak álmát aludta, mert hajnali 3-4 óra volt. Na nagynehezen lecsekkolták pár órával később, hogy a magzatvíz szivárog e, és igen, szivárgott, de úgy, hogy én kértem, hogy csekkolják már. Ezek 24 óra múlva hazaküldtek volna, ha nem kezdődik meg a szülés. Még azt is megkaptam, hogy nem is annyira vérzek, ha csak ennyire vérzek, nem kellett volna bejönnöm, mentőt hívnom. Megint monitorra tettek később. Ekkor ért be a férjem, aki aztán elvitte lányunkat a suliba, majd amint tudott, jött. Feltettek monitorra. Egy ideig rendbe volt minden, aztán közvetlen a babára kellett tenni a műszert, de valami nem stimmelt, láttam a dokikon. Elkezdett leesni a baba szívhangja. Egy darabig csak néztek, próbálták igazgatni a műszert, miegymás. 35-re esett le, mire betoltak a műtőbe és megcsászároztak altatásban.

Azóta már fél éves, 2 nap múlva 7 hónapos a kislányunk.

Karácsonykor már velünk volt, ahogy megígértem a nagylánynak.

Fájdalmas utat tettem meg, de túl vagyok rajta. Az kis angyalkáimat nem felejtem el, itt vannak a szívembe zárva, próbálok arra gondolni, hogy a pici lelkük új testre vár, és egyszer kapnak egy új esélyt. Valamint hálás vagyok nekik, hogy átadták a helyüket a pici lányunknak, aki hihetetlen élni akarásról tett tanubizonyságot már 4 hetes embrió korában is, mikor a testem ki akarta lökni, de ő kapaszkodott. Ő egy igazi kis túlélő típus, a nagyapja akaraterejét örökölte.

Kedves kérdező! Lesz neked is egy ilyen HAPPY END story-d, tudom! Akkor majd leírod ide, más kérdésekre válaszolva, hogy lelket önts azokba, akik ezt átélni kényszerülnek. Én akárhányszor látok egy ilyen kérdést, mindig leírom a történetem, hogy lássák szegény bajtársaim, hogy igenis van boldog vége a mesének!

Most gyógyítgasd a lelked, s mikor készen állsz, állj fel és küzdj!

P.S.

csak azért írom ezt le, mert Angliában vagy és hasonló körülmények között-után vetéltél el. Írtad, hogy barnázással kezdődött. Pont úgy, ahogy nálam. Itt, amint észrevehetted, nem kezelik a barnázást. Mert állítólag nem bizonyított, hogy használ. Hát én kezeltem magam. Találtam a neten egy progeszteron nevű krémet, amit az ebay-ről-amazonról rendeltem. 3. terhességem során 15 hetes koromig kentem. Előzö két terhességemben nem kentem, mert 3. terhességgel találtam rá. Talán neked is progi hiányod van. Ha teheted, próbáld meg kivizsgáltatni magad, ha teheted, repülj haza magyarba és vizsgáltasd ki magad.

Hogy rajtam segített e a progi krém, vagy amúgy is megmaradt volna a lányom? Nem tudom. De egyet tudok. Kentem magam és megmaradt a babám. Tudtam, hogy ártani nem árthatok vele. A kezelésével kapcsolatban egy rettentően fontos szabály van: Az adagot egyik napról a másikra nem lehet nagy mennyiségben csökkenteni, mert végzetes lehet.

Bocs, hogy hosszú voltam.

Nagyon nagyon sok sikert és kitartást kívánok!

2015. júl. 3. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Bocs, elírtam, a végén a 4. terhességgel találtam rá a progikenőcsre, nem a 3.-kal.
2015. júl. 3. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szia. Nagyon sajnálom. Én is külföldön éltem de hazajöttem lombik programra. Elsőre sikerült. Ne add fel. 36 éves vagyok első baba. Ha újra terhes leszel akkor erőszakosan dokihoz menni. Nekem is hormonpotlás kell. Szorítok
2015. júl. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!