Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért mutatja a teszt, hogy...

Miért mutatja a teszt, hogy Meg mindig terhes vagyok? Es a történtek utan mikor lehet ujra babam? Mikor próbálhatjuk meg párommal ujra?

Figyelt kérdés

elveszitettem a majdnem 9hetes kis angyalkamat. Ma a negyedik napja. 😢 ha leírom a történetem talan megnyugszom! Bar nem tudom,ki hogyan dolgozza ezt fel,nekem iszonyú nehez,folyton bogok,főleg ha babát látok,ami itt Angliában nagyon gyakran előfordul.

Nos. Késett tobb mint egy hetet a mensim.julius 17.en teszteltem először. Pozitív. 18.an vettem egy digitális tesztet amin az állt 3+.(ez 5+Nak szamit a teszt szerint. Ha ketto 2+lett volna akkor lettem volna 3-4.hetben)

Okeee,hatalmas boldogság istenem ️koszonom,gondoltam. Juli 27ig gyakran csináltam tesztet,nyilván mind pozitív volt.28.-an épphogy elkezdett a hasam fájni,elmentem WC-re es egy ket csepp rozsaszines folyas. Rohantam a fonokhoz,azonnal engedjen haza.masnap orvos, igen am,de csak egy időpontot kaptam,juli9re(????).igen nem érdekli oket,meg nem vagy 12hetes

Haza mentem pihenés. 2nap múlva barna folyas enyhe,fel napra ra erős gorcsok.masnap vereztem épphogy,estére szinte folyt a ver belőlem. Istenem leírni is szörnyű 😔😢.irany az ügyelet. Meg vizsgált a doki,azt mondja minden oke érzi a babát. Pisi minta kimutatta MINDEN OKE!!!! Hogyan???? 😔 de azert közölte ha erősödik a verzes(ennél is jobban?!)azonnal menjek. Ra 2orara azt hittem meghalok,irány az ügyelet.itt mar masik orvos, es meg mindig NEM csináltak egy qrva ultrahangot!! Közölte valószínű sajnos elveteltem,de ne adjam fel bizzak,reggel menjek vissza es lesz uh. Masnap megnéztek,azt mondtak semmit nem látnak. Semmit! En annyira üresnek éreztem magam ott ahogy feküdtem 😔 sírtam ,es csalódott elkeseredett voltam,a ket hónapos babam eltűnt,azt mondta felszivodott! De elotte való nap azt mondtak minden oke,érzi ott van . Nem tudom elhinni, ugy faj.eltelt 4nap.a teszt meg pozit mutat,miért? Kérlek akiről hasonlót átélt,kérem válaszoljon a kérdéseimre. ️Koszonom


2015. júl. 3. 00:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező!

Sajnálom ami velled történt.

Tudom h, mit érzel,sajnos én is most februárba veszitetem el egyszere 3-kis angyalkát 8-hetesen.

Hidd el azóta nm lelem helyem nincsen semihesem kedvem az utcára nm szeretek kimeni mert mindig olyankor találkozok a kismamákkal és utánna csak sírok és sírok 😔

Májusban nagyon megörültem h hálla istennek sikerült 5-db pozitiv tesztem volt.

Elis mentem az orvoshoz h,terhes vagyok 5-hetes,gondold el csinált 1-hüvelyi ultrahangot és közölte vellem h,nm lát sem méhen belülit,sem méhen kivülit 😔 ugyhogy kémiai terhesség volt.

2015. júl. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo! Nagyon sajnalom ami veled tortent! En is ket hete vesztettem el az 5 hetes babamat es 11 napig eros pozitiv volt a tesztem es utana nagyon lassan kezdet csokkeni a hcg:(

Nekem azt mondtak probalkozhatunk ujra ha lelkileg rendben erzem magam..

Drukkolok, hogy mihamarabb babas legyel megint!

Kitartas!

2015. júl. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
43%

Sajnálom ami veled történt,hallottam én is rola hogy ott kint elég gáz a terhesgondozás.

Tudom hogy nem vigasztal,de lehet hogy olyan betegsége lett volna hogy nem is lett volna életképes,vagy örökké ápolásra szorult volna.Ő ezzel átadta a helyét egy egészsgesnek ,aki drukkolok hogy hamar öszejöjjön!!

2015. júl. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom kérdező :( Ahogy írták előttem, azért pozitív a teszted, mert van még benned hcg, majd kiürül. Előfordul ez sajnos, nekem tavaly februárban talált a dokim két üres petezsákot 9 hetesen. Az embriók korábban elhaltak, felszívódtak, de nem indult meg a vetélés, ezért megműtöttek. Most napokon belül megszületik a pici lányom :) Nagyon szar ez, tudom, de lehet még babát, még ha úgy is érzed, hogy ez most nem feltétlenül vigasztal.


Egy kis off: ezeket a történeteket (főleg a 8-as válaszolóét) remélem olvassák azok, akik mindig itt kárognak, hogy milyen szar a magyar terhesgondozási rendszer, mert mennyit "piszkálják", vizsgálgatják a kismamákat. Részemről inkább kelljen menni 4-5 UH-ra, havonta terhesgondozásra, trimeszterenként laborba és a végén hetente NST-re, minthogy ez legyen, hogy akkor is leszarnak, ha gond van....

2015. júl. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

️Koszonom mindenkinek! Nyolcas hozzászólónak különösen ️koszonom. Nagyon sajnálom,amin Te is keresztul Mentél, de kitartó voltal,es lett Egy csodás gyermeked. Örülök,hogy végül sikerült! Remelem nagyon sok oromod van a picurban 😊🌷!

En pedig nem adom fel,es ahogy írtad , happy end lesz a vege,bízom benne nagyon! Holnap derül ki,hogy felszivodott e teljesen,vagy vissza kell mennem egy "tisztítására",ahogy mondta a hölgy.

Remelem minden rendben lesz. Szoritsatok! Talan par honap múlva örömmel írom ide,hogy ujra babacskam lesz.

️Koszonom nektek!

2015. júl. 4. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!