Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, Anyukák - mondjátok...

Kismamák, Anyukák - mondjátok el nekem légyszi, hogy az első trimeszterben pontosan milyen is a gyakori vizelési inger?

Figyelt kérdés

Sokszor kell menni, de kevés a pisi. Sokszor kell sokat pisilni. Vagy nem olyan sokszor, de nagyon gyorsan kell menni?

A válaszokat köszönöm szépen!

:D



2015. júl. 4. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Én éreztem már mindegyiket meg szerintem mindenki. A sűrű inger leginkább az, amikor sokszor érzed hogy kell viszont mégsem jön annyi. De mivel gyorsabban dolgoznak a vesék, gyakran hirtelen kell menni. Terhesség esetén több folyadék kell, így van, amikor sokszor is kell menni és sokat is egyszerre.
2015. júl. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálam az éjszaka gyakran sokat volt jellemző, nappal meg a hirtelen sokat vagy a sűrűn keveset :) Teljesen vegyesen :)
2015. júl. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat..:)

Próbáltam viszonyítási alapot szerezni - de ezekszerint nem lehet..:)

Nekem a "sürűn-keveset" van - de ez simán lehet sima felfázástól is.

2015. júl. 4. 20:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem sűrűn keveset kell! Voltak olyan napok, hogy amint kijöttem a mosdóból és leültem vagy lefeküdtem, olyan ingerrel tört rám, hogy azt hittem bepisilek! Persze nem jött csak 2-3 csepp. Már a pozitív teszt előtt jelentkezett először azt hittem felfáztam, de semmi erre utaló jelent nem találtak.
2015. júl. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem sürün keveset, meg folyton fájt a hólyagom de nagyon durván, aztán kiderült hogy a magzat fekszik rajta már ilyen kis korban nyomja....de most a 12 héten kicsit máshogy fekszik már nem fáj de pisilni állandoan kell meg feszit.
2015. júl. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek..:D

Nálam a sokszor keveset van - de a tesztre még két napot várnom kell. Vagyis csak nem akarom elkapkodni.

2015. júl. 6. 06:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!