Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Titeket mivel lehet...

Kismamák! Titeket mivel lehet legkönnyebben kiborítani?

Figyelt kérdés
"elmés" beszólások, elavultnak vélt tanácsok...ilyesmikre gondolok, vagy más emberek viselkedése?
2015. júl. 4. 22:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
61%
Az hogy kettő helyett kell enni és mivel még nem gurulok, nem fejlődik rendesen a baba. Miközben az emberek nagy része azért tudja, hogy ez pont nem így van, de egy-két ismerős itt leragadt, hiába mondom. :/
2015. júl. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
61%
Frászt kaptam a szülés történetektől. Meghallgattam a jajj mennyire fog fájni, hogy fogok szétrepedni, hogy fognak összevarrni, majd ha kézzel tágítják a méhszájamat megtudom mi a fájdalom. Mikor megkérdezték, hogy mi lesz a neme és válaszoltunk, hogy kislány, akkor általában az 60 év feletti korosztály reakciója az volt, hogy nem baj, majd legközelebb fiú lesz. Egy néni konkrétan azt mondta a férjemnek, hogy majd a második biztos gyerek lesz. Na ez volt a halálom. A lány az nem gyerek, csak a fiú. Engem ezek a dolgok idegesítettek.
2015. júl. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
30%

Engem a legjobban az "ekkora gyereknek ezt már rég tudnia/csinálnia kellene" beszólás irritál. Pl: Kislányom szó szerint nem alszik napokig, ha foga jön, de egy 16 hónaposnak már rég át kéne aludnia az éjszakát akkor is, ha fájdalmai vannak - mondták ezt már jópáran.

Most már mindenkivel közlöm, hogy úgy tűnik a gyerek nem olvasta ezeket a szabályokat, itt általában befogják.

2015. júl. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Az előttem válaszolok tökéletes le írtak mindent de komolyan :) egyébként engem meg a túl aggódás ami kiborit egy két terhes no tényleg betegségnek éli meg (ugy hogy nem

Veszelyeszetett hanem egy egészséges terhesség) Na meg a pocak méret kis hasam van nagy baba lesz es hasonlók. 32hkm

2015. júl. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Mikor 8,5 honapos terhesen odajött egy csoka, hogy a nöjével azon veszekszik, hogy hanyadik honapban lehetek. Egyik szerint 5 a másik szerint 7. Mikor momdtam, hogy akármikor jöhet a baba, nem hitték el, merthogy milyen kicsi a hasam. (4200 grammos lett a csöppség)


Azoktol is frászt kapok, akik döglenek egész terhesség alatt, mondván, ök terhesek. Egyik ismerösömnek probáltam munkát szerezni, beprotezsálni végre valahova. Összehoztam egy interjut, mire közölte, hogy ááá, már mindegy, 4 hetes terhes, nem akar dolgozni.


Család barátja jött babalátogatoba 7,5 honapos babához. Földön fetrengett a baba, ö meg felvette, megdögönyözte kicsit, majd a következö pillanatba, visszatette a babát a földre, ülve. Csak a szemem sarkábol láttam, megmozdulni se volt idöm, eldölt mint egy krumplizzsák. "Óóó, még nem tud ülni? Az enyémek már 6 hónaposan ültek" Ettöl falnak megyek.

2015. júl. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
a lepontozással
2015. júl. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Kórházban voltam, visszatartás stb.

Volt minden bajom, minden kiborított, de leginkább amikor egyik reggel egy általam nem kedvelt orvos beállta az ágyam végébe, nézte nagyon a lázlapomat és megkérdezte, hogy "mit szólnék egy kis trafóhoz?"

Valahogy ott és akkor nem díjaztam az orvosi szlenget, amely a vérátömlesztést takarja, úgyhogy fogtam magam és "gyorsan megszültem a babámat." Bár a kis drágám várhatott volna még, de valószínű neki sem tetszettek a perspektívák.

Mivel a baba a szülés után nem volt velem, visszaraktak az eredeti ágyamba. A reggeli vizitelős orvos bejött, fel sem nézett a papírjából és megkérdezi, hogy vagyunk ... Akkor őt fel kellett világosítani, hogy megszültem, mivel nem vette észre a változást....

Ezek a dolgok egy kissé felidegesítettek, de őszintén... nekem minden terhességem minden perce azzal telt, hogy valamin aggódtam, sajnos mindig okkal. Ez van ... :-(

2015. júl. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy megírtátok! Jöhetnek még válaszok :)
2015. aug. 10. 23:34
 19/19 anonim ***** válasza:

Engem is ezekkel:


- aludjátok ki magatokat, mert utána nem fog menni (Tényleg? És előre hogy tudja kialudni magát valaki???)

- így az utolsó időben? 40 fölött első baba? (Bakker, most mondtam el, hogy első baba, és a születési dátumomat...)

- Terhes? (A szülésznő a terheléses cukorvizsgálatnál, 29 hetes terhes voltam)

- Majd meglátod...

- Hadd nézzem a pocidat. (A poci szó eleve bukta.)

- Mi lesz a neve? .... - És nem lesz második neve, hogy választhasson?

- Hogy van a poci?

Listák, hogy mi fog kelleni a kórházba, hosszúak, fárasztóak, ilyen megjegyzésekkel: "legalább két papucsot vigyél, nekem az egyikre ráömlött a magzatvíz."

Ennyi hirtelen.

31 hkm

2016. febr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!