Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az anorexiás blogokon miért...

Az anorexiás blogokon miért írja azt mindenki, hogy 5 perces hidg zuhany -200kcal?

Figyelt kérdés
Ez, hogy lehetséges?

2015. jún. 22. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, mennyi kcal, de ugye a lehűlt részeket fel kell melegíteni s a fűtés kalóriaigényes, habár az emlősök belső folyamatai elég sok hőt termelnek, ha mozog is az ember, akkor főleg, én nagyon gyorsan túlhevülök olyankor, még télen is, elég egy sima gyaloglás. Egy régi anorexiásnak már nincs meg a szigetelőrétege, tipikusan viszonylag sokat mozog... Sok tényező van itt, én pedig nem értek hozzá sajna, pedig érdekel a dolog.
2015. jún. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Meglepő módon azért, mert az anorexiás blogokon általában totál hülye emberek beszélnek össze idiótaságokat. Csak gratulálni tudok, ha ilyen helyekről próbálsz tájékozódni.
2015. jún. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tehát 15 perc hidegzuhany annyit ér mint 1 óra futás, ideje leváltanom a reggeli 1-1.5 órás aerob edzésem 15-20 perc zuhanyra, kösz a tippet.
2015. jún. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
5 perc hidegzuhany hülyeség..ha 17 fokos víznél hidegebb vízben fürdesz, az valóban kalóriaigényes, mert a tested próbálja felmelegíteni a lehült testrészeket, ezáltal bontja minimális mértékben a zsírt. 15 perc hideg fürdőzés éget 150 kalóriát.
2015. jún. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!