Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van köztetek olyan aki többedi...

Van köztetek olyan aki többedik gyerekével várandós s 16. hét után érezte mozogni a babát? 3. gyerekemet várom s nem éreztem még mozogni. Remélem nincs gond vele

Figyelt kérdés
2015. júl. 6. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Jelen.


1. 16. Hét

2. 12. Hét

3. 18-19. Hét


Totál körbeölelte a lepény, semmit, de semmit nem éreztem amíg ki nem bújt fölé. :)

2015. júl. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Második gyerekemet később éreztem mint az elsőt. 1. már a 18. héttől rendesen rugdosott, 2. csak a 20.-tól érzem igazán
2015. júl. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat :) ha volt puffadásotok,székrekedésetek akkor mit szedtetek rá?
2015. júl. 6. 16:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Bár ez nem nagy különbség de az első babámat a 16. héten a másodikat most a 17. hét után kezdtem érezni. Függ attól is, hogy hogyan helyezkedik, hol van a méhlepény stb. Puffadásra az Espumisan szedhető nyugodtan. Székrekedésre a patikában a Laveolac szirupot adták de azt mondták csak ha már túl vagyok az első trimeszteren és csak nagyon indokolt esetben vegyem be. Boldog babavárást! :-)
2015. júl. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. júl. 6. 20:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Az elsőt 18 hetesen,másodikat 15 hetesen,és most a harmadikat csak 20 hetesen,de ő azóta is kicsit lustább mint az előző 2 volt ilyenkor:)Én is már kezdtem megijedni hogy mikor fogom érezni,úgy hogy nyugi nemsokára neked is fog mozogni:)
2015. júl. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. júl. 7. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!