Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1:9200, hogy down-koros babam...

1:9200, hogy down-koros babam lesz (istenhegyi eredmeny). Az afp 0,65 lett. Ti aggodnatok? Mostanaban jobban aggodom koszonom 34 h

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 06:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Ssia.Szerintem nem nagyon kell miatta aggódnod.Nekem a 18-as triszómám lett pozitív és a MOM értékem:0.3.Elmenetem magzatvízvizsgálatra mert én nem tudtam volna bizonytalanságba lenni a hátralévő időben.Szerencsére az a vizsgálat nem mutatott ki rendellenességet.Már a 32. hétbe vagyok és remélem hogy igazából nincs semmi probléma a babával.
2010. márc. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nekem a down 1:179-hez és az afp 0,57 letzt, kellett menni genetikushoz azt mondták 1:150 alatt nem kell amniocentezis, uh rendben, integrált számitás 1:2850-hez, megnyugodtunk. föleg hogy azota felhivtak hogy a gép romlott el és az eredményem még is csak 1:3100-hoz. marha jo.. 32 éves vagyok, a 12 hetes eredményem jo lett ez a 16 hetes volt. ne aggodj a tied tök jo. az afp-d azért lehet alacsonyabb mert ha párt nappal elöbb veszik le a vért..

32

2010. márc. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem 1:23 volt, egészséges babám született. Ne aggódj!
2010. márc. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
afp értékem nekem is 0,65 lett, utána végigparáztam a terhességet, küldtek ide oda,nem találtak sehol semmit, és végül egy egészséges babám született
2010. márc. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, egészséges kisbabád lesz! Ennél sokkal rosszabb eredmények is vannak, ott is egészséges lett a baba.
2010. márc. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én pont ezért mentem el 4D-s uh-ra mert nekem is 0.6 lett az afp-m és a védőnő halálra rémisztett mindenféle beteg babával, pedig az uh-os leleteim mind jók lettek. De tegnap megnyugodtam minden rendben van, teljesen egészséges. Valószínűleg hamar vették le a vért. De te már mindjárt szülni fogsz! Most kezdesz el ezen aggódni? Nem voltál soha 4D-s uh-on?

19 hetes kismama

2010. márc. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia, én 31 éves vagyok, jelenleg 25 hetes terhes.

Afp-m csak 0,47 MoM lett, tehát a Tiédtől jóval alacsonyabb. A Down kockázatom pedig 1:3.000-hez, ez is jóval rosszabb, mint a Tiéd.

Engem elküldtek Pestre genetikára. Ott beszéltem genetikussal, alapos UH-t csináltak, azt mondták minden rendben, még magzatvízvételt sem javasoltak. Pedig nálunk az apukának van veleszületett fejlődési rendellenessége is (terhesség elején nem tudtam róla).

Kb 90%-ban nyugodtam meg, de a kisördög bennem van továbbra is egy picit, ezért bejelentkeztem 4D uh-ra, másfél hét múlva megyek.

Szerintem ne aggódj, az eredményeid jók lettek. Esetleg egy 4D belefér, ha megengedi az anyagi helyzeted, ott talán jobban megnyugszik az ember.

Boldog babavárást.

2010. márc. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor is aggodtam ,mikor megkaptam az eredmenyt, de most, hogy egyre kozelebb van a baba szuletese a bugyutabb gondolatok elragadnak magukkal :( Voltam genetikai Uh is, elviekben rendben es azzal egyutt jott ki ez az eredmeny. a nyitott gerincre pedig 1:7000 lett
2010. márc. 4. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!