Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam uh-n, az orvos...

Ma voltam uh-n, az orvos látott egy 7*11 mm-es petezsákot és azt írta, benne egy 1,8*1,8 mm-es szikhólyag sejthető. Jövő hétre hívott vissza, addigra már látszódnia kellene jobban, igaz? Vagyis ne izguljak. Gondolom.5+3 hetesnek mondott.

Figyelt kérdés
2015. júl. 8. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje késik? 7x11 mm-es petezsák és szikholyag jó jel, egy hét múlva embrió is kell, hogy legyen benne de legalább jóval nagyobb petezsák.
2015. júl. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Éppen 2 hete...mondta is a doki, hogy elméletileg 5+6 hetesnek kellene lennem, de uh alapján 5+3 inkább. Ezt mondjuk annyira nem is értem...
2015. júl. 9. 08:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Az a pár nap eltérés teljesen jó, lehet annyival később fogant. Az a lényeg, hogy magához képest fejlődjön, szóval a következő uh-n nagyobb legyen.
2015. júl. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most azért kicsit megnyugodtam. Remélem minden rendben lesz, s szépen növögetni fog ott benn. :)
2015. júl. 9. 10:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 9 hetesnek kellene lennem, uh alapján 8 hetes vagyok (később fogant), az utolsó menzeszhez csak az óramű pontosságú ciklusúaknál lehet mérni a méreteket. Ennyi idősen ezek a méretek teljesen rendben vannak. Nekem kb. 5+1 hetesen 7 mm-es petezsák volt.
2015. júl. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minden rendben lesz, mondd neki, hogy szépen növögessen:)
2015. júl. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok, jól esnek, amiket írtok! Az utolsó hozzászólás pedig mosolyt csalt az arcomra, igazán kedves! :)
2015. júl. 9. 15:42
 8/8 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam uh-n, az orvos megállapította, hogy nem fejlődött tovább... Pénteken lesz a műtétem, hogy befejezzék ezt a terhességet. :( Pedig semmi vérzés, semmi görcsölés...bár lelkileg sokkal jobban megvisel ez az egész.
2015. júl. 14. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!