Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvely ultrahang esetén volt...

Hüvely ultrahang esetén volt aki behivta a párját a vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Szeretném ha a párom is látná és hallaná szivhangot. Mennyire engedik meg ezt az orvosok?
2015. júl. 9. 09:13
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszi:) magánba járunk csak nem tudtam be lehet e vinni. Szeretne bejönni sose látott még ilyet és szeretnèm ha hallaná a szivhangot mindkettönknek elsö élménye lesz szeretném ha együtt nézhetnénk és hallhatnánk. Eleve akkor a párommal menjek be vagy menjek be egyedül és kérdezzem meg bejöhet? tegnap voltunk orvosnál nem volt bent de mikor meglátta az utrahang fotot szohoz sem jutott. Én nem szégyelleném magam és tudom hogy a monitort nézné. Szerintetek ha tegnap 4+5 hetes voltam menszi szerint de 5 hetest mondott és 5.7 mm petezsák jövöhètre lesz szivhang? 4 hét mulva hivott vissza de nem akarok addig várni
2015. júl. 9. 13:33
 12/15 anonim ***** válasza:
Az én férjem is bejött, már eleve, nem utólag. Együtt mentünk be, elmondtuk, miért jöttünk és végig bent is volt, vizsgálat és ultrahang alatt is. Azt mondta, hogy egyáltalán nem zavarta. Sőt, amikor meghallotta a szívhangot és meglátta a "pöttyöt", remegett a lába és bekönnyezett a boldogságtól, csak nézett rám és a monitorra és alig bírta tűrtőztetni magát, iszonyúan boldog volt. Egy sima hüvelyi vizsgálófej miatt kihagyni ezt az élményt az ember életében hatalmas hiba. Tisztában volt vele, mi történik, és nem gyerek már, hogy ezt ne tudja eltenni magában a megfelelő helyre. Ahogy egy nőgyógyászati vizsgálat miatt sem megy falnak, pedig férfi orvosunk van. Felnőtt férfi ilyesmi miatt nem akad ki, szerintem.
2015. júl. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nàlunk a pàrom nagyon be akart jönni, bàr még alig làtszott valami. Engem a hideg kirâzott a gondolattól, hogy a pàrom azt làtja ahogy a doki bennem matat az ultrahanggal. Aztàn megoldódott: kaptam az alhasamra, a làbaim közé egy papìrtörlőhöz hasonló, de hosszabb kendőcskét, semmi nem làtszott aminek nem kellett :), el voltan függönyözve. Nekem ìgy még komfortosabb volt, mint màskor pucér popóval ott terpeszteni.


Ja és az orvosomnak semmi ellenvetése, ha az apukàk bemennek. Még baràtnő is jöhetne :)

2015. júl. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi:) Megirom mi volt:)
2015. júl. 9. 15:45
 15/15 anonim ***** válasza:
Bent volt velem. Sztk-ban voltunk, nem is kérdeztük, hogy bejöhet-e, egyszerűen bementünk. Gondoltuk, ha baj lenne, akkor szólnának, hogy menjen ki, mi meg megmondtuk volna, hogy nem megy. Ő kíváncsi volt rá, kinek árt vele, ha ott van? Mondjuk a férjem a szülésnél premier plánban nézte a dolgokat, a doki küldte már egy kicsit odébb, hogy ő is odaférjen. Egy hüvelyi uh messze elmarad az ingerküszöbétől.
2015. júl. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!