Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel mondhatnék hálát az...

Mivel mondhatnék hálát az orvosomnak?

Figyelt kérdés

Cukorbetegség miatt terhességem kezdetétől kéthetente járok diabetológus orvoshoz. Rendkívül alapos, emberséges orvos (fiatalokkal és idősekkel egyaránt), akitől nyitott kérdéssel lehetetlen távozni, segítőkészsége rendkívüli tapasztalattal párosul. Már a terhességem elején megadta a mobilszámát, hogy gond esetén azonnal elérjem. Egy-kétszer éltem is a lehetőséggel, mindannyiszor türelemmel, megértéssel kezelte a helyzeteket, valóban segítő tanácsokkal látott el, nyugtatott meg (pedig nem voltak egyszerű helyzetek).

A fizetésre vonatkozó kérdéseimet már az elején elhárította és rövidre zárta.

Most, hogy közeledünk a szüléshez, kérte, hogy legalább egy sms-t küldjünk neki, hogy tudja, minden rendben.


Szeretnék neki köszönetet mondtani, de ez pénzzel nem kifejezhető (és ahogy látom, ez a megoldás amúgy is távol áll tőle).

VAN ÖTLETETEK???

Köszönöm!


2015. júl. 10. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérdezd, meg hogy melyik alapítványt támogathatod.


Így lehet ma teljesen legálisan orvosokat támogatni, mert nekik meg tök hivatalosan ezek támogatják a külföldi tanulmányútjaikat (amik gyakran egyben családi nyaralások is).


Egy aszalt gyümölcsös kosár mellé tűzz egy kártyát, hogy nagyrabecsülésed jeléül az X alapítványt Y összeggel támogattad.

2015. júl. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyilván szívböl csinálja a munkáját. Ez esetben tényleg az teszi boldoggá, hogy egészséges kisbabát tudsz a világra hozni. Én küldenék egy közös fotót majd a babával egy "köszönöm" felirattal.
2015. júl. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a nőgyógyászom volt ilyen :)

Végülis úgy döntöttünk, hogy csináltatunk neki ajándékkosarat. Elég jól ismerjük a családot is, így olyanokat tettünk bele, amit el tudnak fogyasztani, illetve mellé tettünk egy lapot, benne a hármunk fényképével és egy köszönő szöveggel.

2015. júl. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 piroska és a farkas ***** válasza:
De jo olvasni az ilyet! Lehet, h nagyon snassz amit mondok, de én egy fénykép mlé talán könyvutalványt adnék neki. legalábbis abbol kiindulva, h a 40 évig pedaggus anyukám szeme hogycsillant fel, mikor a 4 évtized alatt 2x kapott évégén, italok, bonbonok, izécskék helyett. Abbol vehet számára érdekeset, vehet a gyerekeinke, vásárolhat beőle ajándékba, stb. DE mindenképpen egy személyes ajándék mellé adnám. Vagy esetleg ha tudod, hogy mondjuk van vmi hobbija, mittudomén túrázás, akkor túraboltba utalvány.
2015. júl. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!