Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetesen mennyit csuklik a...

29 hetesen mennyit csuklik a baba? Nekem van, hogy minden nap. Természetes ez? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2008. szept. 3. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szia!


az énbabám most 2 hetes. Ő is sokat csuklott a hasamban, és érdekes, hogy most is minden büfizésnél csuklik. A doki és a védőnő is azt mondta, ez őket annyira nem zavarja mint minket:)

2008. szept. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Teljesen természetes, hogy minden nap csuklik a babád, sőt idővel naponta többször is fog. Én úgy tudom, hogy a 20. hét környékétől már gyakorolják a babák a szopómozgást odabent, csak még eléggé ügyetlenek :), és emiatt csuklanak.


További szép babavárást! Egy 12 hetes kisfiú anyukája

2008. szept. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kell aggódnod a csuklás miatt. Kicsi babám időnként naponta háromszor is csuklik.

Állítólag a tüdejüket is fejleszti a csuklás, de semmiképp se baj, normális jelenség.

2008. szept. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!