Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérzékenység és terhesség?

Vérzékenység és terhesség?

Figyelt kérdés
Két műszeres befejezésem volt, mind a kettő 8 hetesen halt el. Vérzékeny vagyok mint ahogy kiderült. Teherbe esni hamar tudok, (1 hónap, 5 hónap) de a 8 héten a vérzékenység miatt elhal. Valaki tud pozitív példát, hogy így is lehet egészséges gyermekünk egyszer?

2015. júl. 12. 16:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
És mit mond a hematológusod vagy a belgyógyászod? Mert jársz, nem igaz?
2015. júl. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Erdekes, amit irsz. Tobb oldalt is atolvastam, de sehol nem emlitik, hogy vetelest okozna.


[link]

2015. júl. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Sajnos, ma derült ki vagyis alapos rá a gyanú. Ma tudtam meg, hogy a második babánk is elhalt. A doki erre gyanakszik, mert minden rendben volt mind két terhességnél, 7 hetes 5 naposan szabályos szívverés stb. Mondtam, hogy most is meg az első babánál is 7-8 héten erősen vérzett az orrom, 10 perc mire sikerült elállítani.. Sajnos az elsőnél nem foglalkoztak vele, rendben minden leletem, véreredményem. Most megyek véralvadásos vizsgálatra... Sokszor volt régebben is hogy vérzett az orrom, vasam mindig alacsony, elég hamar véraláfutásos leszek... Babatervezés előtt voltam hormonvizsgálaton, fogászaton, nőgyógyásznál az éves vizsgálaton kívül is ... ám erre nem gondoltam..
2015. júl. 12. 17:32
 4/13 A kérdező kommentje:
A doki azt mondta, hogy a méhlepény nem kap elég vért,elzáródnak benne az erek, vagy ahogy próbál megtapadni a vérzékenységem miatt nem tudom rendesen...így nem tudja a babát ellátni vérrel. Maga a vetélés nem következik be, a petezsák tovább fejlődik rendesen viszont a baba 8 hetesen elhal. (Kicsit nehéz volt megértenem mert el sem hittem, hogy megtörtént megint..)
2015. júl. 12. 17:35
 5/13 anonim ***** válasza:
Én most 32 hetes leszek. Többször vérzett az orrom a terhesség alatt. Nekem volt egy vetélésem 11 hetes volt. Most fognak majd véralvadást nézni,nagyon dagadnak a visszereim,és a cukorterhelésnél szóltak hogy egy bökésből nem szabadna hogy így ömöljön a vér. Lehet örököltem,ez most majd kiderül. Ezt azért írtam le,mert szerintem sem emiatt nem sikerült nektek. Mert véralvadást szülés előtt nemsokkal néznek,ha korábban is okozna bajt,biztos az elején néznék. Amúgy én azt olvastam hogy az orr és ínyvérzés is normális néha a terhesség alatt.
2015. júl. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja,és a nőgyógyászom ajánlására szedem a Schüssler féle 11 számú homeopátiás tablettát. Ez visszahúzta a visszereimet.
2015. júl. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, hát nem tudom elég kilátástalannak látom a helyzetet, pedig annyira szerettük volna. Nem is értem, azt sem hogy mért csak egy két vizsgálatot csináltak ... pedig ez alatt az idő alatt sem egy két magán dokihoz mentem ... pontosan ugyan abban az időben, ugyan úgy ...
2015. júl. 12. 19:09
 8/13 A kérdező kommentje:
még annyit mondott, hogy ha ez a baj akkor a terhesség kezdetétől kell injekcióznom magam... fogalmam sincs mihez kezdjek merre menjek
2015. júl. 12. 19:12
 9/13 anonim ***** válasza:

"a méhlepény nem kap elég vért,elzáródnak benne az erek, vagy ahogy próbál megtapadni a vérzékenységem miatt nem tudom rendesen..."


Amit leírtál az alapján nem hemofília (vérzékenység), hanem inkább trombofília.

Az injekciózás is erre utalhat.

2015. júl. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a pontosítást, igazából alig fogtam fel akkor hirtelen, egyenlőre ennyit mondott és hogy dolgozzam fel, műtét után pontosít, elmagyarázza rendesen...
2015. júl. 12. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!