Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most jellenesetben nem tudom...

Gabi880315 kérdése:

Most jellenesetben nem tudom hogy mi van? Peddig már annyit olvasgatok itt hogy már tudnom kénne;-)

Figyelt kérdés
Már több mint egy hónapja majd leszakadnak a melleim még a menstruáciom után se ment lentebb, 2 xepiles tesztet már csináltam tegnap másodikat de full negatív lett, most meg ma nemrég gorcsolt egy kicsit a hasam és nemrég vettem észre hogy barnáztam egy kicsit. A nemvártam még nem mostanába lesz, ovum elméletileg mostanában volt, kb 5-7 napja, voltunk is együtt. Szerintetek? Istenem de jó lenne már 4-éve várunk rá:-)

2015. júl. 12. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem akarlak elszomorítani, de negatív teszt, barnázás (ami a vérzés előjele), abszolút nem utal terhességre. A többi tünet, egy csomó mindentől lehet. Miért teszteltél a ciklus közben? Még nem is maradt el menszeszed. Ha már 6 hetes terhes lennél (előző ciklusban fogant), akkor azt már 100%, hogy kimutatná a teszt.
2015. júl. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Az a baj hogy nagyon szeretnetek babat (ami ertheto is 4 ev utan)

Sokat olvasgatsz csak jobban bele magyarazod magadba hogy nahh osszejott.

Ne .figyeld.a.testedet sem.ha terhes leszel vagy vagy akkor menstruacio kimarad pozitiv tesz tunetek...stb..mig ezzek nincsenek meg addig .soha ne gondold.hogy igen most.sikerult.mert csalodasnal ez nagyon tud fajni.

Azert remelem ossze jon es kivanom mar most,sikeruljon.

Csak.azert irtam le (nyersen)a dolgokat hogy ne hulyeseget taplaljak beled hogy tuti baba lesz.

Sok sikert :-)

2015. júl. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ment a zöld:-D köszönöm a válaszokat:-) tesztet azért csináltam mert a mellem a májusi menzim elmúlása után 1-2napal bedurant(volt már így) de most az utolsónál se ment le, még mindig szétpukan. Keresztanyám tanácsolta nézzem meg(nemvagyok tesztelgetós
2015. júl. 12. 16:32
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocsi "tesztelgetos" meg barnázni se szoktam ciklus közepén.:-) amúgy tudtam hogy nega lesz:-) Már nem gorcsolok rá úgy mint régen, itt meg szeretem látni a pozitív teszteket:-)
2015. júl. 12. 16:39
 5/7 A kérdező kommentje:
Tegnap este megjött a 15-ik napra, egy csöppet aggaszt:-/
2015. júl. 13. 10:38
 6/7 Gabi86 ***** válasza:
Korai vetélés is lehet,de azt meg kimutatná lehet a teszt.doki.elvileg îgy is megvizsgálnak.én februárba vetèltem el.barbázás és vér+görcsök ês távozott belőlem minden.másnap megvizsgáltak pedig véreztem.remèlem semmi komoly,de jobb ha lát doki.l
2015. júl. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:-)
2015. júl. 13. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!