Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérzékenység és terhesség?

Vérzékenység és terhesség?

Figyelt kérdés
Két műszeres befejezésem volt, mind a kettő 8 hetesen halt el. Vérzékeny vagyok mint ahogy kiderült. Teherbe esni hamar tudok, (1 hónap, 5 hónap) de a 8 héten a vérzékenység miatt elhal. Valaki tud pozitív példát, hogy így is lehet egészséges gyermekünk egyszer?

2015. júl. 12. 16:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#9-nel a pont!

Pont, hogy nem verzekeny vagy, hanem ellenkezoleg;

gyorsan alvad a vered, apro rogok keletkezhetnek, amik aztan elalljak a ver utjat az erekben,, es nem kap a placenta vert.


Egy ismerosomnek 3 veteles utan derult ki, hogy trombofiliaja van, nekem pedig 2 veteles utan.


Most terhes vagyok megint, es mar az eleje ota szurom a verhigitot (Clexane) minden nap.


35 hkm

2015. júl. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Kőszönöm a választ, remènyt adtál nekünk!!Gratulálok a picihez sok boldogsagot kívánok :)
2015. júl. 12. 22:31
 13/13 anonim ***** válasza:

Koszonom! :)


Tudom, hogy min mesz at, mert en is ugyanezt ereztem. De amilyen hatalmas bajt (vetelest) tud okozni a trombofilia, ugyanolyan egyszeru es konnyu tenni ellene.


Azt irod, hogy gyorsan jon a baba nalatok, szoval remeljuk, hogy legkesobb jovo osszel, mar te is babazol. :)

2015. júl. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!