Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha anyukámnak nem volt semmifé...

Ha anyukámnak nem volt semmiféle terhességi tünete a megemelkedett hőn és mensi kimaradáson kívül akkor lehet hogy nekem sem lesz?

Figyelt kérdés
Ez öröklődhet?

2015. júl. 12. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
2 választás van.
2015. júl. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Minden terhesseg mas es mas. Meg egyazon nonel is.

Nekem az elso terhessegem tunetmentes volt, a masodik... hat igencsak cifra.

2015. júl. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igaza van a 2-nek. Nekem ugyan egy gyerekem van,de anyának ott vagyunk 3-an és ahogy megfigyeltem,tényleg a két tesómmal ég és föld volt a két terhesség. A több gyerekes ismerőseimnél ugyanígy. Szerintem az ilyen dolgok nem öröklődnek,bár ki tudja.
2015. júl. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Anyukámnak semmi baja sem volt egyik terhességénél sem, pedig volt 3 is. Én az 5. hónapig naponta többször hánytam.
2015. júl. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Édesanyám nehezen esett teherbe, nehéz, hányós terhességei voltak, nehezek voltak a szülései is.


Ezzel szemben én 4 gyereket hordtam ki tünetmentesen, soha még csak hányingerem sem volt. Mindegyikkel 2 hónapon belül teherbe estem, mind a 4 gyors, könnyű szülés volt. Ennek a fordítottja is igaz lehet sajnos.

2015. júl. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk anyukámnak semmi baja nem volt, meg sem érezte a terhességet. Én meg 4 hónapig hánytam napi többször és a létező összes nagykönyvi tünetem megjelent! :) Minden terhesség más. Szerintem ez nem öröklés kérdése, hanem, hogy a Te szervezeted aktuális állapota, hogyan reagál a hormonokra és a babára. :)
2015. júl. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bármi megeshet, anyukámnak ég világon semmi baja nem volt, ezzel szemben nekem... nem részletezem mennyit szenvedtem-
2015. júl. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!