Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mivel kötitek le magatokat...

Ti mivel kötitek le magatokat otthon a terhesség idején?

Figyelt kérdés
12 hetes vagyok, és a kezdetekkor kiírt a doki, mert ápolónő vagyok, és olyan osztályon dolgozom, ami veszélyes munkakörülménynek számított. A babának még nem kezdünk el vásárolni, és szobát csinálni, majd csak a 30. hét fele. Eddig a sportolás volt a hobbim, az is kilőve. A barátnőim mind dolgoznak, a párom szintén. Én pedig halálra unom magam. Mit tudnék itthon hasznos dolgot csinálni ebben a jópár hétben?
2015. júl. 13. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
tanfolyam, olvasás, főzőtudomány fejlesztése
2015. júl. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sétálj, olvass, nézz filmeket, sorozatokat, írj levelet rég nem látott barátnőknek, rendezgesd a fotóidat, tervezgesd a vásárlást a babának.
2015. júl. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első babánál én nyelvet tanultam, brutál jól fejlődtem benne :) Meg sokat játszottam gépen :) Főzés terén is sokat fejlődtem, vannak receptek, amiket azóta is imádunk. Most a második alatt mire észbekaptam már félidős lettem :D egy szusszanásnyi időm sincs. Élvezd ki, mert ha lesz még egy, wc-re is alig tudsz majd menni, annyi rohangászni való és elintéznivaló van :))))
2015. júl. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! :) Én kisgyerekekkel foglalkozom. Úgy állapodtunk meg a munkahelyemmel, hogy szeptemberben már nem megyek vissza arra a pár hónapra. Sajnos minden betegséget elkaptam a gyerekektől és nagyon nehezen lábaltam ki belőlük, plusz olyan betegségek ütötték fel a fejüket a gyerekközösségbe, hogy a hajam égnek állt! :). Nem voltam szerintem még táppénzen sosem, még betegen is dolgoztam világ életemben. Mindig volt 1-2 másodállásom a fő munkahelyem mellett. Nem vagyok igazán naplopó, de régen várt baba és nem akartam kockáztatni az egészségünket. (Ezt azért írom, mert a "szuperanyáktól" mindig megkapom, hogy nem dolgozok). Én lennék a legboldogabb, ha irodai beosztást lehetne az én munkámban végezni! :) Szóval szerencsére szabim sok van, így egy darabig azt veszem ki, utána táppénz vagy fizetés nélküli szabi és itthon vagyok szülésig. Babaszobát nem akarok rendezni a szülés előtti 1-2 hónapig (max. fejben, ötleteket gyűjtve). Én kézműveskedem a babának (varrás, kötés, horgolás). Plusz eljárok kismamatornára, jógára. Igyekszem sokat sétálni, olvasgatni, de bevallom sokat unatkozom! :(
2015. júl. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én mióta tudom hogy várandós vagyok. azóta a babának irok egy naplót. rajzolgatok bele, verset irok, idézetet keresek. leirom hány hetes. boldog elfoglaltság!! :) egyszer majd megmutatom neki. :) :)
2015. júl. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én kézimunkázok, nyelvet tanulok és szintén naplót írok a babának.

Amúgy meg folyamatosan újítom a lakást, mert az előző lakók az elmúlt 7 évben nem takarítottak semmit... Számolgatom, hogy mennyi festék kell, függönyöket, bútorokat nézegetek, és vadászok az akciókra. De mindenek előtt az ablakokat kell kicserélni.

Persze a lakásfelújítást csak lassan, apránként, és óvatosan, mert eléggé veszélyeztetett vagyok. Inkább a tervezés részét csinálom, és a fizikai megvalósítás az apukára és a barátaira marad :)

Amúgy az összes könyvem elolvastam már újra (kb 100 db). És van úgy, hogy még így is halálra unom magam...

2015. júl. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!