Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek tényleg igazat...

Szerintetek tényleg igazat mond? Én nem hiszem hogy ilyet megtesznek egy emberrel.

Figyelt kérdés
Egy távoli rokonról van szó. A lényeg, hogy 22 hetesen elkezdett nyílni, a szülést még megtudták állítani, viszont a kórházból nem engedik ki. Már 2 hete bent fekszik. Azt mondja hogy abszolut nem kelhet fel. Az ágya végét megemelték hogy ne terheljék a méhszájat. Wc-re sem kelhet fel,hanem megnyomja a csengőt és visznek ágytálat. A nagydolgát is mindenki előtt, tehát az ápoló és a szobatársai előtt kell végeznie. Én még ilyet nem hallottam. Ezért akar saját felelősségre távozni, ami szerintem nem túl jó dolog.
2015. júl. 15. 13:12
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
85%
Igen, megteszik, mert felelősséggel tartoznak érte, és ha felkel, elvetél. 22 hetesen meg akár a rokonod is ott maradhat, ha nagy a baj. Szerinted miért csinálják? Azért, hogy kínozzák? Ebben élik ki a perverzióikat, vagy esetleg segíteni akarnak, hogy túléljék mind a ketten? Hazamehet saját felelősségre, de ez egyet jelent azzal, hogy lemond a gyerekéről.
2015. júl. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%
Intenzíven is egymás előtt székelnek a betegek. Ráterítenek a térdére egy lepedőt és kakil ágytálba. Fekvőbetegek így szokták, vagy pelenkázzák őket, de ez így még mindig humánusabb eljárás. Mi az, hogy nem hiszed, hogy ilyet megtesznek egy emberrel? Naná, hogy megteszik, hisz ez a kötelességük. Védeni a baba életét, nem? Vagy te nem kakilnál ágytálba, ha a gyereked élete múlna rajta???
2015. júl. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen osztom az első válaszát. Így van ahogy ő írja. Ha neki fontosabb az h otthon sz4rhasson, mint a gyereke élete szíve joga. Már bocs a kifejezésért de lényegében erről van szó. És azért tartják bent h tutira feküdjön, saját döntése h akarja-e azt a gyereket vagy sem.
2015. júl. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Húha. Ne támadjatok légyszives. Szerintem semmi sértőt nem írtam. Nemtudok sokat a terhességről és a többi dologról, nekem még messze van ez a korszak. Kérdeztem normális hangnemben. És így is szeretnék választ kapni. Köszönöm.
2015. júl. 15. 13:22
 5/28 anonim ***** válasza:
76%
"Én még ilyet nem hallottam" - és akkor mi van? Már bocsánat. Csak az lehet igaz, amiről már te is hallottál korábban? A rokonodnak ebben a helyzetben az a legnagyobb baja, hogy ágytálba kell a dolgát végeznie? Egyikünk sem vágyik rá, de itt az igazi gond nem ez, hanem ami miatt bent van. Azt csinál igazából, amit akar, nyitott méhszájjal akár asztalról is leugrálhat, de azt sosem értettem, amikor valaki azokra köp, akiks egíteni akarnak rajta és a gyerekén.
2015. júl. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Sírt a telefonba hogy hogyan bánnak vele és ezért kérdeztem. Ne bántsatok légyszives.


Hogyan tudnék vele beszélni? Ő 20 éves én pedig 18, nagyon jó a kapcsolatunk és ezeket a dolgokat csak velem szeretné megbeszélni. Hogyan beszélhetném rá hogy maradjon? Mert eddig sajnos hajthatatlan, hiába mondom neki hogy ha elmegy akkor a baba megszületik. Segítsetek kérlek titeket.

2015. júl. 15. 13:24
 7/28 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen logikus, amit tesznek. A gravitáció csak ront a helyzeten, ha feláll, nyomódik a méhszáj és tovább nyílhat. Van, akinek szó szerint össze is varrják a méhszáját, hogy ne nyíljon tovább és görcsoldókkal tömik, nehogy beinduljon a szülés. A fekvés alapvető ilyenkor, akár egy hirtelen mozdulattól, sétától is elmehet a baba. Az ágy végét is ezért emelik meg, mert még a sima fekvés sem elég. Ez véresen komoly dolog. 22 hetesen pedig egy kész, közel fél kilós babáról beszélünk, és olyan összeköttetésről az édesanyjával, ami nagy ereket tartalmaz. Ha beindul a szülés és nem tudják megállítani, a baba biztosan meghal, az anyukának pedig meg kell szülnie őt. Senkinek nem kívánnám, hogy ilyet éljen át, és lássa a halott gyermekét, amint megszüli. Ehhez képest fekve kakilni néhány eü alkalmazott és szobatárs előtt fáklyásmenet.
2015. júl. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
95%
Ha annyira barátok vagytok, mondd ki nyíltan neki: Ha hazamész, megölöd. A TE felelősséged, a TE tested és a TE döntésed. De tudd, hogy amit teszel, egy másik ember ÉLETÉBE KERÜL! Mert ez az igazság. A többi csak hiszti.
2015. júl. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha rá kell beszélned, hogy maradjon, pedig a gyerek életét kockáztatja a hazamenéssel, akkor hatalmas gondok vannak. Ha lelkileg kikészül az ágytál használatától, akkor nem felnőtt még annyira, hogy felelős szülő lehessen. Akkor még kislány. Akinek szexelnie sem kellene.
2015. júl. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
86%

Azért nem sírna, hogy elveszítette a babáját?


Nézd meg a képeket és küld át neki, mit akar tenni:

[link]

2015. júl. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!