Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tatabányai kismamák, kinél...

Tatabányai kismamák, kinél fogtok szülni? Magán, vagy ügyeletes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

12 hetes kismama vagyok és nem tudom eldönteni mit csináljak, fogadjak orvost, vagy ne? Eddig az sztk-ba járok, de nem vagyok elragadtatva... :D

Tapasztalatokat szeretnék :) Köszi :)


2015. júl. 15. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Bár én már túl vagyok rajta de a Varjú doktornál szültem és teljesen meg voltam vele elégedve. Több ismerősöm a Pazár doktor úrnál volt, őt is nagyon dícsérték. A többiekről csak kórházi vizit szinten tudnék nyilatkozni de hát ott sok minden nem jön le. Egyszer be kellett mennem ügyeletre amikor szabadságon volt az orvosom és gondom volt, nem tudom a doki nevét aki bent volt akkor de ő iszonyat bunkó volt. Amúgy van aki sztk-ban is rendes csak hát kérdés, hogy amikor megy szülni az ember akkor éppen kit fog ki. Ezt neked kell eldöntened, ha nem bízol benne , hogy fogadott orvos nélkül normálisak lesznek akkor menj magánhoz.
2015. júl. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm, rokonom sem fogadott orvost abban a kórházban, mégis normálisan bántak vele. Pedig hálapénzt sem adtak. Tők mindegy, hogy kinél szül az ember, úgyis a szülésznő végzi a nagyját, nem az orvos.
2015. júl. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is túl vagyok már rajta, volt orvosom. Sztem megéri orvost fogadni. Programozott császárom volt, 2 nappal hamarabb befeküdtem. A szobában 4 olyan kismamával voltam, akiknek nem volt fogadott orvosuk. Teljesen ki voltak borulva, mert nem tudták,h mi lesz velük. Egyik orvos azt mondta,h 1-2 nap múlva be kell indítani a szülést, másik nap a következő doki azt mondta várjanak még..stb. Ott beszélték a csajok,h jó lenne vmelyik orvost megfogadni (bár ekkor már nem nagyon lehet),h végre tudjanak vmi biztosat. Én nagyon örültem,h végig tudtam,h mi hogy fog alakulni, megvolt az az orvos, akire tudtam,h számíthatok, ha gond van.
2015. júl. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Kedves utolsó, megkérdezhetem ki volt az orvosod?
2015. júl. 16. 08:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Ferencz doktor
2015. júl. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a Ferencz doktornál már voltam, szimpatikus volt, a Varjú dokiról is jókat hallottam :) Még tájékozódok :)
2015. júl. 16. 10:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem a kiírásig 4 hetem van, Én a Varju doktort fogadtam meg és mellé még szülésznőt is. de egyébként a Tatabányai kórházban mindegyik nőgyógyász szimpatikus! igazából nekem leginkább a szülésznő volt fontos csak ugye külön nem fogadhatsz csak orvos mellé. persze az sem hátrány hogy az orvos tisztában van mindennel veled kapcsolatban :)

Tehát h jó döntés volt-e az orvos-szülèsznő páros csak pár hét múlva fogom tudni :)

2015. júl. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!