Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg össze lehet keverni...

Renata_27 kérdése:

Tényleg össze lehet keverni szivhallgatoval a magzati szivhangot a pulzusunkkal szivveresunkel?

Figyelt kérdés
En ahhoz kepest amit irtok par perc alatt megtalalom...12hetes vagyok...amit talalok ütemes dobszerű152 minimum
2015. júl. 16. 11:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ügyes vagy. :) Össze lehet keverni, de nem csak a sajátunkkal, mert az ugye nem ilyen magas, hanem pl a köldökzsinór áramlással(azt hiszem). Pl mikor voltam a védõnõnél, kézi hallgatóval nézte, én azt hittem h már azt hallom, erre közölte h még ez nem az, hanem a placenta.Utána találta meg a babát.
2015. júl. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hat olyan hangot talalok mikor youtubba beutom is ilyet ad ki...de akkor mar nem tudom...masnak tapasztalat?
2015. júl. 16. 11:52
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Nekem még a doki is összekeverte a két szívhangot a kézi hallgatóval, szóval lehet.
2015. júl. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A tiedet meg az övét?
2015. júl. 16. 12:29
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mint hozzá nem értő biztos összekeverném. Amikor védőnő nézte akkor azt hittem már a baba szívét halljuk és mondta, hogy ez a placenta, aztán mondta, hogy köldökzsinór és a végén a baba szíve. Egyszer azt is mondta, hogy bekever az enyém is. Hát nekem tök egyforma volt mind.
2015. júl. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

152-vel csak nem a tied. :)

Koldokzsinor tényleg lehet viszont, az nekem ilyen susogó szerű hang volt, még 23 hetesen is csak azt találtuk meg vedononel de az egy rossz régi szivhang hallgató amúgy..

2015. júl. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem susogo hang tisztan hallani....hat remélem hogy Őt hallom:)
2015. júl. 16. 13:21
 8/14 anonim ***** válasza:
Elsõ vagyok, nem mondtam h nem azt hallottad, csak h tényleg keverhetõ. Reménykedj h azt hallottad. De az tuti h nem a te szívverésed. Míg hallasz valamit, nagy baj nem lehet. :)
2015. júl. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi aranyos vagy:)
2015. júl. 16. 14:33
 10/14 Picsusz ***** válasza:
A placentának szerintem nincs olyan gyors üteme mint a kicsi szívének,nem?Én már 14 hetes korom óta megtalálom,már most a köldököm körül van,de egyből megismerek,gyors,lódobogás szerű.Milyen a placenta hangja?Az nem csak olyan susogó?19hkm
2015. júl. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!