Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon SOS, kb fél órája...

Nagyon SOS, kb fél órája pisiltem és olyan fél deci valami kifolyt még belőlem, viszont hüvelykúpot használtam este nem tudom h folyás vagy magzatvíz? Kórház?

Figyelt kérdés
2015. júl. 17. 07:40
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
klion d volt
2015. júl. 17. 10:02
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia! en ikrekkel voltam terhes es nekem is volt ilyen. Ha sima, vizszinu, atlatszo folyadek, akkor az inkabb erosebb folyas. A magzatviznek edeskes szaga van, es rozsaszines, kicsit veres.


20. heten volt nekem is erosebb folyas, akkor rohantam a dokihoz, m azt hittem, magzatviz, de csak folyas volt.


Aztan az ikreim 8 hettel korabban szulettek, m a pici fiamnak elkezdett folyni a magzatvize. Na, az teljesen mas volt. Sokkal nagyobb mennyiseg, mintha bepisilne az ember es rozsaszines.


Szerintem mindenkepp menj dokihoz, de ne aggodj! Kitartas!!

2015. júl. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!