Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Húsundor 0-ás vércsoportú...

Húsundor 0-ás vércsoportú magzat miatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok!11 hetes terhes vagyok.Szerintetek létezik ilyen?Eddig semmi bajom nem volt a húsételekkel amióta pedig várom a prücsköt rá sem bírok nézni a húsra.
2010. márc. 5. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Nem a vércsoport határozza meg, hanem a hormonok. A szervezeted jelez, mire van szüksége és mire nincs, sokan megundorodnak hústól (én a haltól, azóta sem eszem), kávétól, édességtől. Úgyhogy ilyen létezik. Jó babavárást!

ҝ

2010. márc. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A terhesség koz magával különböző ételektől való undort! Én például a terhességem ideje alatt utáltam a májat, a hurkát! És ez azóta is megmaradt. Nincs semmi gond! Jó egészséget!
2010. márc. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, inkább a hormonok teszik :) Én nem hiszek a vércsoport szerinti étkezésben sem, úgyhogy nem vagyok ebben igazán tájékozott, de valahol olvastam, hogy nekem, mint A vércsoportúnak, nem lenne szabad szinte egyáltalán semmi húst ennem és nem is kívánhatnám... ennek ellenére annyira húsos vagyok, hogy borzalom! Kismamaként is imádtam a húsokat, azokon kívül minden jöhetett csupán az édességre nem bírtam ránézni... 2 gyerekem is O-ás vércsoportú...
2010. márc. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia én nem szeretem annyira a húst, de mióta terhes vagyok éppen azt kívánom sőt tegnap ettem almát ami nekem nagyon jól esett de Ő nagyon begőzölt tőlle nagyon rosszul lettem és csak egy hamburgertől engesztelődött ki. :) Én folyamatosan pizzát,hamburgert, gyrost kívánok. Nah meg a savanyóságot az édesre rá sem tudok nézni! Jó babavárást! 12 hetes
2010. márc. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


A negatívos vagyok én is meg a kislányom is. Terhességem 4 hónapjától a szoptatás 6-ik hónapjáig szó szerint hányingerem volt mindenféle hústól és húskészítménytől.

2010. márc. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sem bírom még a sült hús szagát sem. Pedig szerettem. Talán még a rántott hús lemegy néha. És amit nem én készítek el, az jobban. Mikor a lányomat vártam, akkor sem mindig tudtam enni abból, amit én csináltam. Ez van. Tuti a hormonok teszik.
2010. márc. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Inkább a hormonok :)

Én terhesen állandóan szalámit ettem, pedig előtte sosem.

2010. márc. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!