Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akárhogy ülök (mostmár fekve...

Akárhogy ülök (mostmár fekve is) olyan mintha a bordamnal jobb oldalt beszorulna a levegő, ez az epe?

Figyelt kérdés
Sziaasztok. Hetek óta igy erzem es mostmár egyre rosszabb. Van akinek tapasztalat? 33hkm

2015. júl. 17. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem a beszorult levego az nem az epe.

Biztos a baba nyom valamit

2015. júl. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A beszorult levegő hogyan lehetne epe?
2015. júl. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem epe! Ha az epéd fájna akkor a hátad közepe fájna úgy mintha késsel szúrkálnának! Az epe soha nem ott fáj, ahol fizikailag van, hanem kisugárzik a hátba, balkarba. Valamint nem csak akkor fáj, ha ülsz vagy állsz, vagy fekszel, hanem mindig folyamatosan, gyakorlatilag csak akkor enyhül, ha kb úgy csinálsz mint az arabok imádkozáskor a szőnyegen. Mielőtt jönne a sok okos, igen tudom, mert volt már pár epegörcsöm.


Ami neked fáj az velami más.

2015. júl. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet jósló.
2015. júl. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Olvastam erről.. jelzés a szervezetnek, hogy több oxigént igényelne, mint amit kap. Gondolom a baba amekkora, nyom már mindent, légszomjat is okozva.
2015. júl. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mit tehetnek ennek érdekében? Bárhova megyek le sem tudok ülni es mostmár fekve is. Próbáltam szeket pozíciót váltani, de ha reggel elkezdi ez az érzés nem haggya abba.
2015. júl. 17. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!