Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek van esélye, hogy...

Szerintetek van esélye, hogy a 12. heti uh-n meg tudja mondani az orvosom a babám nemét?

Figyelt kérdés
Volt, aki megtudta a 12. heti uh-n? Vagy teljesen esélytelen, rákérdezni is felesleges?
2015. júl. 21. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:

80 %-ra tippelt a doki, bejött.

De ez lutri. Ha "szégyenlős", takarja magát, útban van a köldökzsinór...stb., akkor még később se tudják megmondani.

2015. júl. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Férjem egyik ismerőse félidős terhes, és még nem tudják a nemét.


A nőgyógyászom azt mondta, hogy a 17. hét körül lehet megmondani legkorábban, amennyiben nem takarja magát, amire ugye mindig megvan az esély.


Láttam a neten egy uh-s videót egy ikerpárról, 12. héten készült, ott az egyiknél már látszott, hogy valószínáleg fiú lesz. Ha úgy fordul, akkor van rá esély, de inkább a 14. hét után.

2015. júl. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem kb 80%-ra mondta a doki hogy lány. Lány lett :)
2015. júl. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, mindenkinek ment a zöld kéz!:) Én is rákérdezek majd, hátha :)
2015. júl. 21. 16:06
 5/8 anonim ***** válasza:
A 12 hetesen nekem 30% fiúra tippeltek a 18 hetesen 80% biztosra lányt még van 6 hetem a 32. Uh ig h ki derüljön biztosra :)
2015. júl. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10 hetesen fiút mondott a doktornő, 12 hetes genetikai UH-on egy másik orvos is megerősítette, fiú lett :) A nagyobbikat 18 hetesen mondták meg. Egyik barátnőm 32 hetesen tudta meg hogy fia lesz, addig nem feküdt a baba olyan pózban hogy látsszon :)
2015. júl. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 3 terhességem volt,mindhárom esetben 90%-ra kislányt mondtak a 12.heti UH-n,mindháromszor bejött :-)
2015. júl. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 12 hetes uh- on látták a fiúkat,mind a 2- szer bejött.
2015. júl. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!