Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális dolog, hogy felhívom...

Normális dolog, hogy felhívom az Sztk-t és kapok időpontot szeptember közepére? Holott mondtam az észlény asszisztensnek, hogy de hát nem tudom, hogy terhes vagyok-e vagy nem és szeretnném megtudni. Ti értitek ezt?

Figyelt kérdés
2015. júl. 21. 18:46
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
93%
Ha azt mondtad volna, hogy pozitívat teszteltél, akkor a 6. hétre adtak volna időpontot. De gondolom azt mondtad a telefonba is, hogy "meg akarod tudni, hogy hasas vagy-e". Ennyi ésszel meg is érdemled.
2015. júl. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell szeptemberig várni az ember lányának. Holnap reggel elmegy az SZTK-ba, húz egy sorszámot, leül, vár. Estére biztosan tudni fogja, mi a helyzet.
2015. júl. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
92%

Úristen kérdező.

Az állatok hasasak.

Az emberek meg terhesek nm de?

Miért te fialva hozod világra a gyerekedet? Vagy szüléssel?

2015. júl. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
89%

Én csak a fő kérdést olvastam, úh nem tudom, miről szól ez a 3 oldal (remélem nem egymást ölitek :D ).

Pécsen és Bp-is sztk-ba jártam és ott ilyenkor időpont nélkül beírtak a gépbe, aztán ott ültem, amíg sorra nem kerültem.

Ha időpontot kértem volna, akkor itt is lehetett vna 2-3 hónap múlvára.

2015. júl. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
93%
Ha hasas vagy mehetsz állatorvoshoz is ... komolyan egy nő hogy nő hogy mondhat ilyet???? Szégyen.
2015. júl. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Azért írtam, hogy vemhes mert nem akartam szót ismételni. Jól van minden apró hibát kiszúrtok, nagyon okos itt mindenki.
2015. júl. 22. 09:46
 27/34 anonim ***** válasza:
31%

Kérdező, hova jársz SZTK-ba? Nincs a környéken másik olyan rendelő, ahol ellátnának, de nincs ekkora várólista? Ahol én élek, ott 2-3 héttel későbbre adnak időpontot, de csak azért, mert én mindig ugyanahhoz az orvoshoz kérek, és ő csak heti két alkalommal rendel. Ha valakinek mindegy, melyik orvoshoz kerül, szerintem már akár az adott hétre is van időpont. Ha a közeletekbe van kevésbé leterhelt rendelőintézet, válassz onnan egy orvost, és kérj hozzá mindig időpontot.


Én is azok közé tartozom, akik nem akarnak magánban 10-15 ezer forintot kifizetni egy pár perces vizitért. Nem azért, mert ne telne rá, de úgy vagyok vele, fizetek elég TB-t, hogy elvárhassam a normális ellátást. Annyi a kényelmetlenség vele, hogy hamarabb kell tervezni, időpontot kérni, de az ellátással teljesen meg vagyok elégedve, korábban jártam több orvosnál is magánrendelésen, van viszonyítási alapom. Nem kéne elhordani mindennek a kérdezőt, amiért a tetemes havi befizetett TB-jén fölül még nem akar ugyanannyit tök fölöslegesen magánorvosra is elkölteni...

2015. júl. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Most vemhes vagy hasas vagy? Ez már kamu, ilyen hülye nő nincs...
2015. júl. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Vemhes.. :D meghaltam.. :D tényleg ne ellj még :D
2015. júl. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
19%
A férjem felé én is úgy hívom a babát (még nem született meg, és nem választottunk neki nevet), hogy kicsi vemhem, egymás között persze. Szaranya leszek? :)))
2015. júl. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!