Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az ok, ha a magándoki nem ad...

Az ok, ha a magándoki nem ad semmilyen papírt rendelés után?

Figyelt kérdés

Babát várok, szokott uh-t is csinálni, DE soha nem kapok tőle papírt! (ambuláns lap, vizsgálati lap, uh eredmény stb)


Ez normális dolog, nem hiszem, hogy nekem kellene külön kérnem...


Semmilyen eredményem nem lesz meg így papíron, csak az ő kartonján


2015. júl. 23. 13:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan soha nem volt magán dokim, de szerintem nem normális hogy nem ad.
2015. júl. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
7%

Nem normális. Mikor bemész majd a kórházba szülni, az lesz az első hogy kérik a papírjaidat, hogy lássák hogy mi a helyzet.

(megint egy jó pont a pénzes magándokiknak)

2015. júl. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Kiskonyvbe se ír soha semmit? Nekem eleinte kezelési lapom volt magandokinal, utána kiskonyvbe irta a mereteket.


Ha tényleg semmi, az nem normális.

2015. júl. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem teljesen korrekt így, kérd tőle!

Az én dokim magánrendelésen nem UH-zott, így akkor a kiskönyvembe jegyzett mindent, a kórházban viszont rendelési időn kívül is többször jártam nála UH-n és mindig adott leletet és képet.

2015. júl. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

sejtettem...

mindezt 14.000 ft-ért

:(

2015. júl. 23. 13:38
 6/15 anonim ***** válasza:
73%

Papírok, ha egyébként nincs semmi gond, akkor a 12. és 18 heti UH-ról kellenek, meg persze a kiskönyvbe írt eredmények. Ha ezen kívül is megnéz UH-gal, az inkább "babamozi", ha egyéb orvosi indoka nincs.


Természetesen a 12. és 18 heti UH-k eredményét tehát meg kell hogy kapd papíron, a közbeeső vizsgálatokét, ha minden rendben van, vagy mondjuk kapsz egy hüvelykúpot, nem feltétlen adják oda. Engem is zavar ez, de ha külön kérem, oda kell adnia ezeket is.

2015. júl. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
Nekem a magánrendelésén a kiskönyvbe írt mindent, külön papírokat nem kaptam. A kötelező uh-kat a kórházban csinálta, azokról rendes fejléces papírt kaptam.
2015. júl. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
Nálam ugyanúgy volt mint a 7. válaszolónál. A vérvételek szintén a kórházban történtek, azokról is volt papírom.
2015. júl. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én mindig kapok. Vagy lapot, képet, ha nem terhesgondozàs, ha pedig az, akkor a kiskönyvbe ìr.
2015. júl. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem is mindig a kiskönyvembe írt. Mindig csinált UH-t, arról mindig kaptam papírt, és a beutalókat adta külön.

Hol laksz? Pesten tudok ajánlani egy nagyon szuper rendelőt, választhatsz is orvost, többen rendelnek ott.

2015. júl. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!