Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az ok, ha a magándoki nem ad...

Az ok, ha a magándoki nem ad semmilyen papírt rendelés után?

Figyelt kérdés

Babát várok, szokott uh-t is csinálni, DE soha nem kapok tőle papírt! (ambuláns lap, vizsgálati lap, uh eredmény stb)


Ez normális dolog, nem hiszem, hogy nekem kellene külön kérnem...


Semmilyen eredményem nem lesz meg így papíron, csak az ő kartonján


2015. júl. 23. 13:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy volt nálam is, mint a 7. és 8. válaszolónál. 4 hetente jártam a magánrendelésre, ott a kiskönyvembe írt, külön mentem a kötelező uh-kra, ott mindig kaptam külön papíron leletet. A vérvizsgálatok eredményét pedig beírta a könyvembe, és külön leletet is kaptam róla.
2015. júl. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem válaszoltál,hogy a kiskönyvbe se ír semmit,mert azt nehezen tudom elképzelni,mert neki is fontos,hogy következő alkalommal vissza tudja nézni a dolgokat.
2015. júl. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Persze, a kiskönyvbe ír.

Az első babánál másik dokim volt, ő minden rendelésen adott külön papírt a rendelője fejlécével, tehát szinte rendes ambuláns lapot kaptam, rajta minden adattal

Kezdve a kisterhességeknél a petezsák méretével stb...

Tudom, ami fontos bekerül a könyve, de furi, hogy 4 hetente megyek és úgymond nincs nyoma...


Köszönöm a válaszokat!

2015. júl. 23. 15:03
 14/15 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, nekem is csak a kiskonyvbe ir. Jó az, legalább van nyoma.

uh készül 4 hetente, csak kiskomyvbe irja az értékeket.

nem kórházban voltam a kötelező uh-knal sem ami viszont furi, gondolom te sem, mert akkor lenne leleted róla. Nekem sincs, dokimnak van szonografus végzettsége és szerinte jobb az o gépe mint a kórházi. Én hiszek neki éppen de ahogy itt látom ez sem egy gyakori eset.

2015. júl. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem sem ad, csak a kiskönyvbe ír. Meg uh-os fotót ad,ha kérek!
2015. júl. 24. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!