Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív terhességi teszt!...

Pozitív terhességi teszt! Magándoki vagy kórházi nőgyógyászati rendelés?

Figyelt kérdés
Pár napja késik a menstruációm, gondoltam biztos ami biztos alapon csinálok egy tesztet. Nem bíztam benne mert kb egy éve nem védekezünk, de két vonalam van. Most hova menjek? Magán vagy sima rendelés? Segítsetek kérlek, kicsit tanácstalan vagyok!
2009. júl. 29. 14:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

jujjjj...jujjj...jujjj Hát gratulálok:D


Magándoki;)

2009. júl. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

nekem magán orvosom volt, de legelőször elrohantam az sztk-ba, hogy nézze meg ultrahanggal is. de ez már 6 hetesen volt, neked még nem hiszem, hogy látszana, vagy nem tudom

összességében én a magánorvosra szavazok, ha megengedheted anyagilag.

2009. júl. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
83%
Mindenképp magánorvos. Sajnos olyan országban élünk, ahol a kórházi/rendelői állapotok balkáni állapotban vannak. Lehet, hogy több pénzbe kerül, de a te és a babád életéről van szó :)
2009. júl. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nos, olyan 35-38 naposak a ciklusaim, az előző mensim óta 5 hét telt el. Az a mensi is fura volt, 3 napig tartott.

Ha magándokihoz megyek, az összes vizsgálatot ő végzi, vagy be kell menni a körházba is? És ha egy magánhoz járok terhesség alatt, mindenképpen nála kell szülni?

2009. júl. 29. 14:42
 5/12 A kérdező kommentje:
Ki pontozza le a válaszokat?ne dühítsetek fel egy kismamát:)
2009. júl. 29. 14:43
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, nagyon ráér.:) Szerintem is magándoki, soha nem mennék sztk-ba.
2009. júl. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

Magándoki!

Nem kötelező nála szülni, ha nem fogad meg. De én megfogadnám!

Nem mindegyik doki csinál meg minden vizsgálatot. Néha be kell menni sztk-ba. attól függ, hogy hol laksz!

Amúgy gratulálok!

És sok sikert!

2009. júl. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

Magándoki!!!

Nem kell nála szülnöd, elég ha csak a terhesgondozást láttja el ő. Így csak a rendelések díját kell fizetned, a szülésért általában a rendelési díj 10szeresét szokták elkérni, de nem mindenkinél van ez így.

2009. júl. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem is magándoki. Jobb ha egy ember egy "kézben" tartja végig a terhességed. Gratulálok!

34 h pocis

2009. júl. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen magán doki.Az enyémmel teljesen megvoltam elégedve.Nagyon rendes és tudtam mindig számithatok rá.9000ft volt havonta a redelés és a szülésre nem mondott összeget.40ezret adtunk neki.Ha megteheted menj magán dokihoz.
2009. júl. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!