Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A gabriell terhességi teszt...

A gabriell terhességi teszt megbízható?

Figyelt kérdés

2015. júl. 23. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen. Miért is? Esetleg pozitív lett?
2015. júl. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Még csak eztán fogom használni. Csak kíváncsi voltam hogy a gabriell jó vagy vegyek más fajtát
2015. júl. 23. 14:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, nekem nemvárt előtt két nappal kimutatta, nagyon halvány volt de egyértelműen ott volt a második csík is.
2015. júl. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Uhha nekem még nincs itt az ideje remélem csak egy csík lesz. Köszönöm a válaszodat
2015. júl. 23. 14:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Minden teszt jó. Téves pozitív eszméletlen ritka. Ami nem felelne meg az elvárásoknak, piacon sem lehetne. Az, hogy nem megfelelően használják néha, és ad fals eredményt, az nem a teszt hibája. Pl. 4 nappal mensi előtt nem kell 25-s érzékenységű tesztet csinálni, mert terhesség ellenére negatív lesz, értelemszerűen. Megfelelő időben, megfelelő módon elkészített teszt a valóságot fogja mutatni.
2015. júl. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Egyre jobban rettegek az eredménytől.

2015. júl. 23. 14:44
 7/10 anonim ***** válasza:

megfelelő védekezés mellett nem kell félni a teszt eredményétől. ha meg baleset történt tudsz iratni esemény utánit!

Minden teszt jó, ha nem túl korán van elvégezve, ha terhes vagy mindegyik pozitív lesz ha nem akkor egyiksem.

2015. júl. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Két nap késés után délutáni vizeletből nagyon erős pozitívat mutatott, azóta a 34. hetet tapossuk. :) Én ezen egy alkalommal használtam, egyértelmű és valós eredményt adott.
2015. júl. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a nemvárt után egy nappal pozitív volt. Most vagyok 7+4 napos. :)
2015. júl. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és gratulálok a kismamáknak :)
2015. júl. 25. 01:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!