Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha két keresztnevet ad valaki a gyermekének?

Figyelt kérdés
Üdv. Úgy néz ki,hogy kislányom lesz és gondolkozom,hogy két nevet fog kapni. Eddig nem akartam de mind a két név tetszik és nem tudok választani. Ez lenne a név : Csengeri Lia Norina . Vélemények?
2015. júl. 24. 09:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
Csicsás és nehéz kimondani! Szerintem elég a Lia!:)))
2015. júl. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%

Nekem tetszik.

Két nevem van,én megszoktam. Igaz utálom, ha a másodikon szólít valaki. Ráadásul nem adtam le esküvő után így egy katasztrófa ha alá kell írni mind a 4-et. Én nem gondolkoztam két neven a fiammal.

2015. júl. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez a két név pont nem tetszik, igaza van annak, aki szerint nehéz kimondani, de ettől függetlenül semmi baj a két keresztnevvel
2015. júl. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
3 gyerekemből kettőnek 2 keresztneve van. Viszont a Lia Norina már szerintem együtt túl elcsépelt.
2015. júl. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszik így a két név! Nekem is két nevem van, nálunk a családban szinte mindenkinek, úgyhogy majd a gyerekemnek is két neve lesz. Szeretem azt, hogy ha külföldre megyek, akkor hasznàlhatom a második nevem, mert az elsőt kint nem tudják rendesen kimondani. Az is tetszik, hogy van választási lehetőségem, hogy melyiket használjam. A másodikat nem használom olyan gyakran, de nekem akkor is valahogy a személyiségem része.

Úgyhogy ha neked tetszik, akkor legyen két neve, én támogatom :)

2015. júl. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
az én lányomnak is két keresztneve lesz, szerintem szépen hangzik :)
2015. júl. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
49%

Mindenkinek a saját dolga, mennyi és milyen nevet ad a gyerekeinek.

Mivel a véleményem kérdezted... nem, nem tetszik nekem sem ez az összeállítás így.

Az én fiamnak egy keresztneve van, mert... mert nem tudom, mert csak. Pedig még a kórházban is kérdezték, hogy tutira nem akarok még egyet?

2015. júl. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jo dolog, legalabb valaszthat kesöbb a gyerek, hogy melyiket akarja hasznalni, ha az egyik nem tetszik neki. Szerintem szep nevet valasztottatok neki.
2015. júl. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép :) Én Lívia Adrienn vagyok.Nekem tetszik a két neves keresztnév.A gyermekemnek is kettőt adok,majd választ amelyik jobban tetszik neki. :)
2015. júl. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem szép, egyáltalán nem csicsás.

Az én lányom Nóra Elizabet. Az Elizabet gyerekkorom óta a kedvencem, a Nórát pedig a férjemmel választottuk közösen. (Ő ugyanis nem rajongott az Elizabet névért :) )

2015. júl. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!