Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hét múlva lesz az esküvőm,...

6 hét múlva lesz az esküvőm, ma derült ki, hogy akkora már 12 hetes terhes leszek. Fel tudom még venni a ruhámat?

Figyelt kérdés

Vagy már meg fog látszani?

Hátul fűzős ruha.



2015. júl. 24. 13:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A babától akkor még nem fog nőni a hasad de lehet, hogy a vacsi után puffadni fogsz. Ha fűzős és a puffadás miatt nem szorít, akkor ne izgulj.
2015. júl. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam! Köszönöm a válaszod!
2015. júl. 24. 13:29
 3/18 anonim ***** válasza:
10 hetes voltam az esküvőnkön. A puffadás miatt nekem lazábbra kellett vennem a ruhát (meg amúgy sem jó dolog ilyenkor meghúzni a fűzőt). Amire nem számítottam, hogy a lábam kicsit bedagadt, és kényelmetlen lett a korábban jó cipő. Később is végig gondom volt a lábdagadással... sanjos.
2015. júl. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Hát,akkor lehet kéne vennem egy új ruhát..

Egyébként még teljesen sokkban vagyok,már nem is érdekel az esküvő.

Júniusban azt mondták a magyar orvosok,nem lehet gyerekem.Legalábbis spontán semmiképp nem.

És most július végén így állunk..nem hiszem el:D

2015. júl. 24. 13:33
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok és sok boldogságot kivánok és boldog babavárást.
2015. júl. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

gratulálok és sok boldogságot!


12 hét már az 1. trimeszter legvége. Hogy ilyenkor már jól látszik vagy még pont alig, annyira egyénfüggő, hogy senki sem tudja neked előre megmondani. Az viszont szinte biztos, hogy az eredeti méretet akkor is kényelmetlennek fogod érezni, ha nem híztál és nem látszik a baba. Az is fontos, hogy ne szorítson, mondjuk ebből a szempontból a fűzős ruha szerencsésebb. szerintem várj 1-2 hetet, utána jobban meg tudod ítélni, hogy kell-e új. én az "igen"-re tippelek :)

2015. júl. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nekem semmi nem volt látható 12 hetesen. Ez attól függ, hogy mennyire edzett a hasizmod. Ha erős akkor semmi, ha viszont nem akkor már bizony lehet kispocak. Ha másért nem akkor a puffadás miatt. Ha hátul fűzős a ruha és nem fix akkor szerintem nem lesz gond! Max nem húzod be annyira hogy a szemed majd kiessen!! 😉

Gratulálok a picurhoz sok boldogságot!!

2015. júl. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Még ha puffadni fogsz is a fűzős ruhànál.nem lesz gond, még csak nem is fog látszani:) Sok boldogságot;)
2015. júl. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A fűzős ruhánál ez nem számít.
2015. júl. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Majdnem ugyan így jàrtam cak nekem Angliàban mondtàk. Èn nem is tudtm róla agusztus utolsó napjàn volt az esküvő, hazajöttünk nàszútra elmentem itt dokihoz ès ott simogatta az arcàt, tiszta sokkot kaptam ugyanis 16hetes volt kb, de semmi nem làtszott!
2015. júl. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!