Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most tudtam meg, hogy veszélye...

Most tudtam meg, hogy veszélyeztetett terhes vagyok, és 3 hét múlva lesz az esküvőm. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Most vagyok 4 hetes,és mivel veszélyeztetett, ezért pihennem kellene... Az esküvő eddig úgy volt tervezve, hogy templom sok vendéggel, aztán este buli szűkebb körben... Most mi legyen? Nem akarom lemondani... Ha nem nagyon "ugrálok" hanem nyugisra veszem a formát, akkor megtarthatjuk? 31 éves vagyok.
2011. máj. 18. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:

tudom hogy nem ezt a választ vártad de:


itt nem nőgyógyászok válaszolnak hanem gyakorló anyukák akik nem végeztek orvosi egyetemet.


nem vagyunk kompetensek ezt eldönteni az orvosod /nőgyógyászod v. akár egy ügyeletes orvos igen.

2011. máj. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi miatt vagy veszélyeztetett? Egyébként ha nem táncolod végig az éjszakát, ha nem ugrálsz, és igyekszel sokat ülni, pihenni, nem lesz gond. És egyébként annyi boldogsághormon fog felszabadulni Benned egész nap, hogy az még jót is fog tenni a babának!!!
2011. máj. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

4 hetesen még szinte az embrió sem látszik. te minimum 6-8 hetes lehetsz.

és mi miatt veszélyeztetett? mert nem mindegy. lehet addigra a veszély el is múlik.

2011. máj. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha 4 hetes vagy, akkro most kellett volna csak megjönnie, iylenor mér nem nayon szoktak bárkit is veszélyeztetett terhesnek nyílvánítani, én pl csak 5h3n-on csinálta csak meg a teszetet.
2011. máj. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Off: Ha már volt vetélése, veszélyeztetett terhesnek számít.
2011. máj. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
előző babámmal a 18. héten elvetéltem.
2011. máj. 18. 18:41
 7/7 anonim ***** válasza:
szia, szerintem ha nem ugralsz nem tancolsz, akkor semmi akadalya nem lehet. A vendegek is meg fogjak erteni. Nem tudom szedsz e valamilyen vitamint en a terhessegem elejen bevereztem es azt mondta az orvosom szedjek magnerot-ot napi harmat babamegtarasban is segit. Addig egyel sok zoldseget, gyumolcsot, meg van 3 heted minel tobb vitamint szivjal magadba, hidd el segit majd. Boldog babavarast :)20 hkm
2011. máj. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!