Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hét múlva lesz az esküvőm,...

6 hét múlva lesz az esküvőm, ma derült ki, hogy akkora már 12 hetes terhes leszek. Fel tudom még venni a ruhámat?

Figyelt kérdés

Vagy már meg fog látszani?

Hátul fűzős ruha.



2015. júl. 24. 13:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
31%
Lényegtelen, hogy látszik v. nem, 12 hetes terhesen fűzős ruha, ami esetleg épp jó lesz, nem nagyon tesz jót!
2015. júl. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
A világon semmi baja nem lesz a babának, nem középkori fűzőről van szó.
2015. júl. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

nekem is 12. héten volt az esküvőm :) napra pontosan fél évre rá született a gyerek :D


tőlünk mindenki megkérdezte, hogy mikor tervezünk majd gyereket? szóval nem látszott rajtam :) fűzős ruhám volt, teljesen jó volt rám, nekem nem is dagadt fel semmim, puffadni se puffadtam :)

2015. júl. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én több mint 15 hetes leszek addigra mire az esküvőnk lesz :) hálistennek a menyasszonyi ruhámat lecserélhettem mert csak bérlem, és én sellő fazont béreltem, most már mell alatt bővülő a ruhám. :) viszont a menyecskeruhám varrattam, ami szintén sellő fazonú, hátul fűzős és hát.... :D igazi "Jóllakott Óvodás VagyoK benne" de már sajna nem tudok variálni rajta. :) Egy 12 hetes kismama :)
2015. júl. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!! :)Sok boldogságot mindenkinek!

Utolsó válaszadó: Neked látszik valami 12hetesen?

2015. júl. 25. 00:20
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem 22hetesen volt az eskuvom,es nem latszott meg akkor sem a hasam,pedig kozom nincs az izmokhoz...Lattam nogyogyasznal a 24heten 3honapos kismamanak nagyobb pocakja volt mint nekem,szoval ez biztosan egyenileg valtozik... nekem ha tel lenne a ruha alatt most se venne eszre senki... 31Hkm
2015. júl. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Igen nekem már látszik egy picit hogy megváltozott a hasam. Nekem egyébként is volt egy kis pocakom,:D de igen, így most jobban látni már, külső szemmel is.
2015. júl. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, hogy ment az esküvő? Maradt a ruha? Hogy bírod a babavárást?:)
2016. jan. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!