Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseg alatt teermeszetes...

Terhesseg alatt teermeszetes a hasmenes?

Figyelt kérdés
7. Heten vagyok,tegnap ota hasmenesem van.elöte szekrekedesem volt.
2015. júl. 24. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem is hasmenésem volt a múlt héten 3napig. nagyon sokat igyál szerintem akkor nem lesz baj. de ha nem múlik el inkább menj orvoshoz
2015. júl. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ok köszi.egyszer volt ma is,tegnap is hasmenesem
2015. júl. 24. 19:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is pont 7 hetesen volt kB bő egy hétig! Kimozdulni nem tudtam a házból munkahelyen is elég problémás volt 3x is kimenni. Csak úgy tudtam elejét venni, ha egész nap sós ropit meg főtt krumplit ettem. De még így is 2x kellett menni egy nap. Aztán telt az idő, és szép lassan normalizalodott azóta nincs gondom. 20 hkm
2015. júl. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem kb a 12. hétig folyamatos hasmenésem volt. Szinte mindegy volt, hogy mit ettem...

Ha nem vizszerű és 2-3 van naponta, sztem nem baj.

2015. júl. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem viz szerü.lagyabb a szokasosnal.tegnap ketszer volt.mondjuk tegnap lagyabb volt,ma jobb.pörköltet meg nehez eteleket meg se birok enni.ma is csak szalamit ettem
2015. júl. 25. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!