Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Negativ vagy pozitiv? 3napja...

Negativ vagy pozitiv? 3napja késik a menstruáció es ma délután teszteltem. Kazettás teszt halvány rózsaszín csik kivancsi vagyok hogy ti is latjatok e? Utana szetszedtem azon jobban latszik a csik.

Figyelt kérdés

2015. júl. 24. 18:24
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm minden kedves válaszolonak a segítséget.


Ha hétfőig nen jon meg akkor ujra tesztelek még egyet.



Kedves tesztelős hozzászóló.....meg neztem a teszted😊 neked is rózsaszín volt a csík?mert a kepen nem igazan látom.

De bárhogy hogy is történjen nem fogok elkeseredni.

Ugyanis nem tervezett (gyerek) házasságban élek első gyerek lenne es persze örülnunk ha baba lenne.

"vedekeztunk" megszakitasal(tudom nem védekezés)

De ebben a helyzetben hogy ketelyes a teszt megbeszéltük a férjének hogy ha nem vagyok az akkor rakta leszünk a dolgon 😊

(27eves vagyok) csak tudatlan hisz eletemben nen lattam pozitiv tesztet.

2015. júl. 25. 09:01
 12/22 A kérdező kommentje:
10 hétfőn fogok csak tesztelni ha adig se jon meg.
2015. júl. 25. 09:22
 13/22 anonim ***** válasza:

Szia!

mindenképp írj, hogy mi van Veled(Veletek) szerintem pozi. Az enyém is így indult. Drukkolok!

2015. júl. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

[link]


SZIASZTOK!

Mai tesztem igen kezd erosodni a csik,es egybol kijött nem kellet ra várnom.

Pénteken volt az első teszt a mai viszont vasárnapi..kicsit erősebb de mostmar biztos pozi mivel erősödik es a menstruaciom se jott meg azóta.

Nagyon szepen koszonom a válaszaitokat:)!

2015. júl. 26. 08:44
 15/22 anonim ***** válasza:
:) na megmondtam! Gratulálok!
2015. júl. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Tudtam én. Gratulálok! :)
2015. júl. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
15,16, Nagyon szepen köszönöm 😉,igen ti tudtátok😊
2015. júl. 26. 17:24
 18/22 anonim ***** válasza:
A teszted vagyok. Nem tudnám meghatarozni a színét. De rózsaszín volt inkabb. Viszont ennek nagyon örülök hogy erősödik neked! Vigyázz magatokra. Én 6 éve várom a csodát. ...De boldog vagyok hogy legalább másnak sikerül. 😊
2015. júl. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Kedves 18as,nagyon sajnálom az esetedet....

(hogy 6eve vársz a csodára) de ennek ellenere köszönöm az együtt erzesedet,hatalmas lelked van amit én csodálok benned!!

Remelem hogy isten hamarosan megáld teged is egy gyerekkel!!!

2015. júl. 29. 09:03
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia. 18 as vagyok. Képzeld. Pozitív lett a tesztem!😊. Igaz még halvány de 2 csíkos! !!! Nem is tudom elhinni😊
2015. júl. 30. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!