Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen támogatások illetnek...

Milyen támogatások illetnek meg bennünket?

Figyelt kérdés
Januàrban szülök, pàrom augusztus 31-ig közmunkàn van. Kérhet -e hosszabìtàst. Én milyen tàmogatàst igényelhetek a baba miatt?
2015. júl. 26. 07:56
 1/3 Bella169 ***** válasza:

Neked van/ volt munkaviszonyod?


Ha van a baba születésétől visszaszámolt 2 éven belül legalább 365 nap biztosított jogviszonyod akkor igényelhetsz CSEDet és utána GYEDet.

Ha nincs akkor a GYES jár alanyi jogon.

+ Mindenkinek jár az egyszeri anyasági támogatás, ha legalább 4 alkalommal megjelenik terhesgondozáson. Valamint jár a családi pótlék is.

2015. júl. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Kérhet -e hosszabìtàst"


? Mire fel? A gyerekre való tekintettel? Dehogy is.

2015. júl. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmit. Csak amit elottem szoloak irtak. A közmunka meg nem megoldás

sztem jobb ha tartós munka utan néz mert igy fentartani egy picit nem egyszerű. Nem elkeserítés keppen de még egy minimal ber is keveske egy gyerekhez.De tobb mint a semmi.

2015. júl. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!