Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, nektek sem mocorog...

Kismamik, nektek sem mocorog mostanában a pocaklakó?

Figyelt kérdés
A nagy melegben jó ideig alig-alig mozgott, meg is értettem. Aztán jött az első lehűlés, napokig egyfolytában mozgolódott pár napig, egész megszoktam hogy ezentúl ilyen erősen játszik bent a babám, erre most jött az újabb lehűlés és másfél-két napja szinte semmi. Aggódjak vagy ez még normális? Ha érzek is néha egy-egy valamit az kis gyenge és bizonytalan, mint az elején, amikor érezni kezdtem...

2015. júl. 26. 12:08
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

A lényeg, hogy megnyugodj. Nekem azóta megállás nélkül mozog, tegnap pl. volt egy másfél órás táncestje. Amire megszoktam, hogy ez most sokáig tart és akár le is videózhatnám Apának, hogy lássa majd, addigra persze abbahagyta. Mert mindig abbahagyja, ha valami turpisságot sejt... :)


Amúgy arra is jó volt az ultrahang, hogy most tudom hogyan fekszik (fejvégű, a kezei jobbra lent, a lábai balra fent). És valóban, ha mozgást érzek az vagy lent van és gyenge, vagy fent van és erősebb. Bár a táncparti óta bal lent vannak a gyengék, lehet, hogy másik oldalra fordult. :)

2015. aug. 4. 21:53
 12/20 anonim ***** válasza:
De jó :-). Nekem még ilyen sokáig nem mozog egyfolytában :-) este 10 körül szokott buli lenni olyan 15 percig sztem, de nem szoktam mérni. Napközben nem olyan aktív. :-) de mozog és nekem ez a lényeg.Jövőhét pénteken megyünk 4D-re majd ott látjuk mi is hogy hogy fekszik. :-)
2015. aug. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Mi jövőhét szerdán megyünk a 4D-re, bár kicsit aggódom miatta, nem biztos, hogy bármit is látni fogunk, mert a mellső fali placentám múltkor is pont a fejét takarta ki (a 18. heti UH végén rátették pár percre a 4D-t), így csak a lábait és a könyökeit láttuk, a többi egy nagy placentamassza volt. Mivel azóta is ugyanúgy fekszik, nem biztos, hogy lesz értelme, de azért várom.
2015. aug. 6. 20:44
 14/20 anonim ***** válasza:
Hátha lehet majd látni legalább csak kicsit. :-) én már nagyon várom :-) most vese görccsel szenvedek :-\ van kövem lehetséges hogy az indult el remélem nem kell befeküdnöm akkor még a 4D is ugrik... na de csak javul, iszok sokat aztán majd meglátjuk mi lesz. :-) írj majd a 4D után. :-)
2015. aug. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Hogy érzed magad? Hatott a víz? Jobbulást kívánok! :)


A 4d megvolt, előtte reggelinek ittam egy bananos-ananaszos smoothiet kakaos csigával, a kocsiban még megittam egy 2 decis jegeskávét, de már az első vizsgálatnál úgy kellett löködni a hasam, hogy valami aktivitást mutasson, azt is két rúgás erejéig.


A babamozi előtt még benyomtam egy Snickerst, hátha, aminek az lett az eredménye, hogy tökéletes cukorkómába taszítottam a gyermeket és a 20 perc alatt annyi aktivitást sem tudtunk kicsikarni belőle, mint a vizsgálaton. Végigaludta és az még a jobbik verzió volt, amikor letette az arca elől picit a kezét, lábát, mert egyébként nem csak a kezeit, de a talpait is az arca előtt tárolja.


Szóval ilyen a kis dudaorrúm, de ennél többet nem tudtunk meg róla, csak azt, hogy tényleg kis lusta.


[link]

2015. aug. 13. 08:14
 16/20 anonim ***** válasza:
Jaj de édes :-). Akkor nem is tudni a nemét sem? Na basszus mi holnap megyünk és manókám elég lusta nekem is jó kilátások :D azért remélem ennyire nekünk is mutatja majd magát!!!! Voltam urológián nincs vese tágulat a vese kürtben van valami kis izé ami lehet kő is akár vagy homok de a lényeg, hogy fájhat attól a valamitől :P tűrök-tűrök.... vizesedem ezerrel szóval tök jó minden :D
2015. aug. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Az én fiam még ennyit sem mutatott magából! :D kétszer voltunk 25 és 26 hetesen, ha nem a lepény mögé bújt be, akkor vagy a kezeivel vagy a lábaival takarta magát. Mintha azt mondta volna hagyjuk már békén pihenni. :) A nemét már előtte tudtuk. Lépcsőre küldtek, csokit ettem, még kávéval is kínáltak de semmi... azt mondták ritka de előfordul. Bár kétszer is már főleg ritka.

Azóta meg állandóan nyújtózik a hasamban, bár ne fájna néha..

33 hkm

2015. aug. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
De, azt már a 18. heti óta tudjuk, hogy kislány :)
2015. aug. 15. 17:45
 19/20 anonim ***** válasza:
Igen,bocsi már utána láttam. :-) na közben mi is túl vagyunk a 4D-n. Kicsi lányunk bújócskázott rendesen, amit csak lehetett maga elé rakott :-D na de azért pár kép sikerült az arcáról. Megpróbálok feltölteni ide de nem tudom, hogy kell :-D
2015. aug. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

[link]


Na talán sikerült :-). Kicsi lányunk 5D-ben. :-)

2015. aug. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!